Antalya
06.12.2018
A
GÜNDEM , GÜNCEL
Altınsoy’un Muratpaşa hedefi
Altınsoy’un Muratpaşa hedefi

Yeni dönem için belediye meclis üyeliği aday adaylığı dosyasını Ak Parti İlçe Başkanlığı’na teslim eden Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi Mehmet Altınsoy, “Muratpaşa, Ak Parti belediyeciliği ile tanışacak” dedi.

 

Ak Partili Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi Mehmet Altınsoy, başvurular için tanınan son gün Muratpaşa İlçe Başkanlığı’na giderek belediye meclis üyeliği aday adaylığı başvuru dosyasını teslim etti. 2014 yerel seçimlerinde Ak Parti’den Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi seçildiğini hatırlatan Altınsoy, 5 yıllık görev döneminde Muratpaşa halkının çıkarlarını korumak için çalıştığını söyledi.

Muratpaşa yeni dönemde Ak Parti’nin olacak

Önümüzdeki yerel seçimde Ak Parti’nin Muratpaşa’yı almaya odaklandığını dile getiren Mehmet Altınsoy, “Bu seçim, Antalya’da hiçbir yerin, özellikle de Muratpaşa’nın CHP’nin kalesi olmadığını ispatlama seçimi olacak.” dedi. Diyanet İşleri Plan Bütçe Daire Başkanlığı’ndan emekli olduktan sonra tecrübelerini siyaset alanında halk için kullanma niyetiyle Ak Parti’den siyasete girdiğini hatırlatan Altınsoy, 2009 yılında Hüseyin Samani’ni döneminde İl Başkan Yardımcılığı ile başlayan aktif siyasi hayatının 2014’te Muratpaşa Belediye Meclis Üyeliği ile devam ettiğini belirtti. Yeni dönemde Muratpaşa’nın Ak Parti belediyeciliği ile tanışacağından dolayı heyecanlı olduğunu dile getiren Altınsoy, sözlerini şöyle tamamladı: “Bu heyecan içen de 30 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için yeniden belediye meclis üyesi olarak görev almak üzere İlçe Başkanlığımıza aday adaylık başvuru dosyamı verdim “

Mehmet DOĞAN

 

Paylaş
ETİKETLER:
2018
YAZAR: