Antalya
30.11.2018
A
ARŞİV , GÜNCEL
Başkan Uysal, konser biletlerini aldı
Başkan Uysal, konser biletlerini aldı

Muratpaşa Belediyesi'nin Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde Kerem Görsev, Dilek Türkan, Cihat Aşkın, İdil Biret, Ayşe Deniz Gökçin, Şefika Kutluer gibi isimlerle yaklaşık 1 ay boyunca devam edecek müzik yolculuğu başlıyor. Biletleri Türkan Şoray Kültür Merkezi gişesi, Turunç Masa ve www.biletantalya.com üzerinden satılan Muratpaşa'da Sanat Var konserleri için Başkan Uysal da yerini ayırttı. Başkan Uysal, belediye girişinde yer alan stanttan yaklaşık 1 ayda gerçekleştirilecek 9 konsere ailesi için biletleri satın aldı.
Başkan Uysal, Türkan Şoray Kültür Merkezi'ni Antalya'da sanatın her dalı için önemli bir buluşma mekanı haline getirmekte kararlı olduklarını söyledi. Bu konserler dizisinin bunun ilk adımı olduğunu ve Aralık ayında önemli birkaç resim sergisini de Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde sanatseverle buluşturacakları müjdesini veren Başkan Uysal, şunları söyledi:
 

ANTALYA’YA HAYIRLI OLSUN
“Türkan Şoray Kültür Merkezi, gerek mimarisi gerekse üstlendiği toplumsal rol itibariyle bir anlayışın temsilcisi olduğunun altını bir kez daha çiziyoruz. Opera binalarının kapatıldığı, yerine AVM tarzı dev yapıların inşa edildiği, sanatın toplumsal bağlarının kopartıldığı bir dönemde Türkan Şoray Kültür Merkezi, Muratpaşa'da hayata geçirdiğimiz belediyeciliğin estetikle, sanatla, insanların duygu dünyasıyla bağını kuran bir merkez olarak faaliyete geçti. Açılışında Sayın Türkan Şoray'ın gözyaşları işte bu bağın nasıl yeniden kurulduğunun göstergesidir. Antalya, artık yeni programlarını merakla bekleyeceği bir kültür merkezine kavuştu. Antalyamıza hayırlı uğurlu olsun." (Haber merkezi) 

Paylaş
ETİKETLER:
2018
YAZAR: