Antalya
31.10.2018
A
GÜNCEL , GÜNCEL
Önce Muratpaşa sonra Büyükşehir
Önce Muratpaşa sonra Büyükşehir

 

CHP Muratpaşa Belediye Başkan aday adayı Mustafa Reşat Oktay, 31 Mart seçimlerinde hem Muratpaşa’yı, hem de Büyükşehir’i kazanmak için birlik ve beraberlik içinde çalışacaklarını söyledi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Muratpaşa Meclis Üyesi Mustafa Reşat Oktay, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için aday adaylığı başvurusunu yaptı. 1994-2002 yıllarında İsa Akdemir ve Mehmet Atay’ın başkanlıkları döneminde Kepez Belediye Başkan yardımcılığı görevini yapan, 10 yıldır da Muratpaşa ve Büyükşehir Belediyeleri Meclis üyeliği yapan Oktay, siyasette kazandığı tecrübeleri CHP’nin ve Muratpaşa’nın hizmetine sunmayı sürdürmek istediğini söyledi.

BÜYÜKŞEHİR’İ ALACAĞIZ

Muratpaşa Belediyesi olarak başarılı projelere imza attıklarını belirten Oktay, “Aday adaylığı başvurusunda bulundum. Partim görev verdiği sürece, kazandığım tecrübelerimi vatandaşlarımızın hizmetine sunmaya devam edeceğim. 31 Mart’ta yapılacak seçimler Muratpaşa, Antalya ve Türkiye için çok önemli. Parti olarak birlik ve beraberlik içinde çalışarak, hem Muratpaşa’yı, hem diğer ilçeleri ama en önemlisi Büyükşehir Belediyesini almak için çalışacağız” diye konuştu.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
2018
YAZAR: