Antalya
24.10.2018
A
GÜNDEM , GÜNCEL
Kapuz’a hayran kaldılar
Kapuz’a hayran kaldılar

 

Konyaaltı ilçe güvenlik kurulu toplantısı sonrası, Kapuz kanyonunu ziyaret eden Kaymakam Kamil Köten ve beraberindeki heyet, doğa harikası kanyona hayran kaldı.

Konyaaltı İlçe Kaymakamlığı’nın her ay düzenlediği ilçe güvenlik kurulu toplantısı, Aşağıkaraman Mahallesi’nde yapıldı. Kaymakam Kamil Köten başkanlığında gerçekleşen toplantıya İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Karaarslan, İlçe Jandarma Komutanı Özhan Nacar, Konyaaltı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (KONESKOOP) Başkanı Durali Kolpak, birim müdürleri ve muhtarlar katıldı.  Toplantıda ilçenin güvenliği ve huzuru için yapılacak çalışmalar ele alındı.

DOĞAL GÜZELLİK

 Konyaaltı Kaymakamı Köten, toplantının ardından beraberindeki heyetle birlikte Aşağıkaraman Mahallesinde bulunan doğa harikası Kapuz kanyonunu gezdi. Kaymakam Köten ve beraberindekiler, Kapuz’un güzelliğine hayran kaldı. Kanyon hakkında bilgi veren Aşağıkaraman Mahalle Muhtarı Mesut Pöze, bölgenin tanıtımı ve turizme açılması için destek istedi. Kamil Köten, kanyonun turizme kazandırılması amacıyla gerekli adımları atacaklarını söyledi. Mehmet DOĞAN

 

Paylaş
ETİKETLER:
2018
YAZAR: