Antalya
24.10.2018
A
GÜNDEM , GÜNCEL
Özkul da Konyaaltı’nı istiyor
 Özkul da Konyaaltı’nı istiyor

CHP’den Konyaaltı’na Belediye Başkan Aday Adayı olan Nuri Özzukl, “Projelerim hazır. Ben yerel yönetim sevdalısıyım. Partim beni aday gösterirse ayrıştırıcı değil, birleştirici olacağım” dedi

 

Eczacı ve optisyen Nuri Özkul da CHP’den Konyaaltı Belediye Başkan Aday Adayı oldu. Cuma günü saat 14.00’de Konyaaltı İlçe Örgütü’ne başvuru dosyasını sunacağını belirten Özkul, değişim ve yenilik için aday adayı olduğunu söyledi. Gazetemizi ziyaret eden Özkul, 30 yıldır Konyaaltı’nda yaşadığını ve 1999’da da belediye başkanlığına talip olduğunu hatırlattı. “Yerel yönetim sevdalısıyım” diyen Özkul, “Konyaaltı’nın eksiklerini biliyorum. Partim uygun görüp beni aday gösterirse projelerim hazır” dedi.

BİRLEŞTİRİCİ OLACAĞIM

En büyük hedeflerinden birinin belediye bünyesindeki Konyaaltı Külür Turizm Ve Eğitim Vakfı (KONTEV) aracılığı ile vakıf üniversitesi kurmak olduğunu belirten Özkul, “Konyaaltı’nı ulusaldan uluslararası bir ilçeye dönüştüreceğim” dedi. Ayrıştırıcı değil, birleştirici bir başkan profili çizeceğini belirten Özkul, “Aslen Ispartalıyım. Aday gösterilirsem Antalya’da yaşayan Ispartalı hemşerilerim bana destek vereceklerdir. Cuma günü tüm partilileri aday adaylığı açıklamam bekliyorum” diye konuştu. Özkul, ilerleyen günlerde projelerini kamuoyuna açıklayacağını sözlerine ekledi. (Haber merkezi)

 

Paylaş
ETİKETLER:
2018
YAZAR: