Antalya
17.08.2018
A
ARŞİV , EKONOMİ , GÜNCEL
Muratpaşa'dan bayram ikramiyesi
Muratpaşa'dan bayram ikramiyesi

MURATPAŞA Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi 653 personeline 1 milyon 29 bin 185 TL bayram ikramiyesi ödemesi yaptı

Muratpaşa Belediyesi, 21 Ağustos Salı günü başlayacak Kurban Bayramı öncesinde 396'sı memur, 31'i sözleşmeli 226'sı işçi kadrolarında bulunan 653 personeline toplam 1 milyon 29 bin 185 TL bayram ikramiyesi ödemesi yaptı. Bayram ikramiyeleri, personelin banka hesaplarına Kurban Bayramından 1 hafta önce yatırıldı.

ALINTERİNİN KARŞILIĞI

Başkan Ümit Uysal, Muratpaşa Belediyesi çalışanları olarak toplumun mutluluğu için dökülen alınteriyle eve ekmek götürdüklerini belirterek, “Bu alınteri Muratpaşa Belediyesi'ni birçok alanda parmakla gösterilen bir noktaya taşıdı. Tüm çalışanlarımızın bu ikramiyelerini huzur ve mutluluk içinde harcamalarını diliyorum" diye konuştu.

BELEDİYE BAYRAMA HAZIR

Muratpaşa Belediyesi, 24 Ağustos Cuma günü sona erecek Kurban Bayramı süresince ilgili müdürlüklerde kesintisiz hizmet verecek. Hizmetlerde bir aksaklık olmaması için bayram süresince zabıta ve temizlik işleri müdürlükleri vardiyalı olarak, park ve bahçeler, fen işleri müdürlükleri ise olası olumsuz durumlar için nöbetçi ekipler bulundurarak hizmet verecek. Vatandaşlar, uyarı ve şikâyetlerini, 444 80 07 numaralı Turunç Masa Çağrı Merkezi'ne iletebilecek. Mehmet DOĞAN

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: