Antalya
14.08.2018
A
GÜVENLİK
Belis hırsızdan küpelerini istiyor
Belis hırsızdan küpelerini istiyor

AKDENİZ Üniversitesi (AÜ) kampüsü içerisinde bulunan, üniversite personeli ve öğretim üyelerinin kaldığı 4 bloklu lojmana, bir ay içerisinde ikinci kez hırsız girdi.

 Üniversite yerleşkesi içerisinde geçen Temmuz ayında ve çarşamba günü iki ayrı hırsızlık olayı yaşandı. Lojmanda farklı bloklarda bulunan iki farklı eve giren hırsız, evlerden altın ve takıları çaldı. Son yaşanan hırsızlığın ardından ev sahibi Ercan Aydoğdu'nun haber vermesi üzerine gelen polis ekipleri olay yerinde inceleme yaptı.

KÜPELERİNİ İSTİYOR

Evine hırsız giren AÜ Güzel Sanatlar Fakültesi'nde görevli Ercan Aydoğdu, önlem alınmadığı için hırsızlık olayının yaşandığını iddia etti. Aydoğdu, "Evde olmadığımız akşam saatlerinde gerçekleşiyor bu olay. Hırsız camdan eve giriyor ve yatak odamızı karıştırıyor. Eşim ve kızıma ait ziynet eşyalarını almış. Bir hafta önce de apartmanın önünden bisiklet çalmaya çalışmış. Komşularımızın görmesi üzerine bisikleti bırakıp kaçıyor. Kızım Belis'in psikolojisi bozuldu, günlerdir geceleri uyuyamıyor. Sürekli 'baba hırsız gelir mi?' diye soruyor" dedi. Yaşanan hırsızlık olayı yüzünden uykuları kaçan 9 yaşındaki Belis Aydoğdu, "Hırsız babamın hediyesi olan küpelerimi almış. Hırsızdan çok sevdiğim küpelerimi geri getirmesini istiyorum" diye konuştu. (DHA)

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: