Antalya
28.07.2018
A
POLİTİKA
Gönenç: İstifaya hazırım
Gönenç: İstifaya hazırım

İYİ Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Mustafa Gönenç, ‘geri dön’ çağrılarını karşılıksız bırakan Meral Akşener’i ikna etmek için tüm teşkilatları istifaya davet ederek, “Muratpaşa İlçe Başkanı olarak ilk imzayı vermeye hazırım” dedi

İYİ Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Mustafa Gönenç, genel kurul kararı alıp tekrar aday olmayacağını açıklayan Genel Başkan Meral Akşener’i geri döndürmek için tüm teşkilatları istifa etmeye davet etti. Bir kadın hareketi olan İYİ Parti’de 43 vekilin sadece 3’ünün kadın olduğuna dikkat çeken Gönenç, “İYİ Parti’nin Türkiye’yi kucaklayan bir hareket olmasını istiyorsak, kendilerini vazgeçilmez olarak görenler, Meral Akşener’in yakasından düşsün” dedi.

 

İLK İMZA BENDEN

Meral Akşener’in geri dönmesini isteyenlerin sorumluluk alması gerektiğini belirten İYİ Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Mustafa Gönenç, şunları söyledi: “Sayın Akşener'in geri dönmesini istiyorsak Genel İdare Kurulu’ndan, il ve ilçe teşkilatlarına kadar herkesin istifa etmesi gerekiyor. Söz ve eylemin bir olması için, Muratpaşa İlçe Başkanı olarak ilk istifayı vermeye hazırım. Genel başkanımızın rahat çalışması için herkes üzerine düşeni yapsın. Bu duyarlılığı gösterirsek, genel başkanımız geri dön çağrılarımızı karşılıksız bırakmaz”.

Hasan YAVAŞLAR

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: