Antalya
09.07.2018
A
GÜNDEM , GÜNCEL
Serik’ten MHP İl’e çıkarma
Serik’ten MHP İl’e çıkarma

Serikli mahalle muhtarları ve kooperatif başkanlarını kabul eden MHP İl Başkanı Aksoy, muhtarların ve esnaf temsilcilerinin en önemli yerel dinamikler olduğunu belirtti

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mustafa Aksoy, Serik esnafını kabul etti. MHP Serik İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun ile birlikte Serik Esnaf Odası Başkanı ve aynı zamanda Yeni Mahalle Muhtarı Recep Savaş, Serik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatif Başkanı Bayar Savran, Serik ve Çevresi Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Gülaydın ile Kürüş Mahalle Muhtarı Halil Demir, MHP İl Başkanı Mustafa Aksoy’u makamında ziyaret etti.

YEREL DİNAMİKLER

İl Başkanı Aksoy ile seçim sonrası oluşan tablo ve esnafın sorunları hakkında istişarelerde bulunan Serik heyeti, sorunları hakkında da rapor sundu. Serik’teki mahalleleri, seçim kararı alınmadan önce ziyaret ettiklerini belirten İl Başkanı Aksoy, “Mahalle muhtarlarımız ve esnaf temsilcilerimiz, en önemli yerel dinamiklerdir. Kendilerini sadece seçim zamanı değil, sürekli ziyaret ediyoruz. Aynı şekilde kendilerinin il başkanlığımıza yaptığı iade-i ziyaret için de teşekkür ediyorum” dedi.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
2018
YAZAR: