Antalya
19.01.2023
A
GÜNDEM , SPOR
Son teklif 8 milyon Euro
Son teklif 8 milyon Euro

Galatasaüray’ın 5 Milyon Euro teklif ettiği Haji Wright için Fenerbahçe 8 Milyon Euro’luk teklifte bulundu. İtalya, İngiltere ve Suudi Arabistan’dan takımların da talip olduğu ftubolcu için 10 Milyon Euro’luk teklif bekleniyor

 

 

Transferin gözde ismi Haji Wright, her geçen gün fiyatını artırıyor. Galatasaray’ın 5 Milyon Euro verdiği ABD’li futbolcuya talip olan Fenerbahçe teklifini 8 Milyon Euro’ya kadar çıkardı. 8 Milyon Euro paranın yanında iki futbolcuyu da yarım sezonluk kiralık olarak verme teklifi sunan sarı-lacivertli ekibin teklifini düşünen Antalyaspor Yönetimi, yurtdışından gelen teklifleri de değerlendiriyor. İtalya, İngiltere ve Suudi Arabistan’dan çok ciddi tekliflerin geldiği 24 yaşındaki futbolcuyu 10 Milyon Euro’dan aşağı bir fiyata satmak istemeyen Antalyaspor Yönetimi, karar vermek için acele etmiyor.

10 MİLYON EURO BEKLENİYOR

Geçtiğimiz hafta Haji Wright için 10 Milyon Euro’dan aşağı bir teklifi kabul etmeyeceklerini açıklayan Antalyaspor Başkanı Aziz Çetin, transfer konusunda karar verirken ABD’li futbolcunun da fikrini alacaklarını söyledi. Galatasaray’ın teklifini çok az bulan Antalyaspor’un, Fenerbahçe’nin 8 Milyon Euro’luk teklifi karşısında kararsız kaldı. Ancak yurtdışından gelen tekliflerdeki rakamın biraz daha yükselmesini bekleyen kırmızı-beyazlı yönetim, 10 Milyon Euro veren ve Haji Wright’ı ikna eden takım ile masaya oturmaya hazırlanıyor.

KALECİ VE SERDAR DURSUN

Haji Wright’ın satılması halinde Antalyaspor iyi bir kaleci ve üst düzey bir golcü almayı planlıyor. Kaleci konusunda orta Avrupa ülkelerinden isimlerle temasa geçen Antalyaspor Yönetimi, karar vermek için acele etmiyor. Boffin’in ayrılması, Alperen’in yetersiz kalması nedeni ile kalede ciddi sorun yaşayan kırmızı-beyazlılar, üst düzey bir file bekçisini kadrosuna katma konusunda ısrarcı. Golcü konusunda Fenerbahçe’nin Haji Wright için yaptığı teklifi artırmasını bekleyen Antalyaspor’un, takas konusunda Serdar Dursun’u almayı planladığı belirtildi.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: