Antalya
Yayın Tarihi : 03.06.202201:27
Güncelleme Tarihi : 02.06.202215:28
A
GÜNDEM , SPOR
DÖŞEMEALTI’NDA MİLLİ TAKIM KAMPI
DÖŞEMEALTI’NDA  MİLLİ TAKIM KAMPI

Dünya Bisiklet Birliği (UCİ) 2022 takviminde yer alan Avrupa Gençlik Olimpiyat Oyunlarına katılacak olan Yıldız Kızlar Bisiklet Milli Takımı kamp için Döşemealtı’na geldi.

 Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü tesislerinde 15 sürecek olan kampa katılan 9 kişilik Yıldız Kızlar Bisiklet Milli Takımı Olimpiyatlarda derece kovalayacak.Bisiklet Milli Takım Baş Antrenörü aynı zamanda Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Bisiklet Takımı antrenörü de olan Yusuf Ezirgan ve iki yardımcı antrenör nezaretinde kamp yapan Milli bisikletçiler Döşemealtı’nda çalışmalara başladı. Doğası ve bisiklet yollarıyla kamp için en ideal alanlardan olan Döşemealtı Milli bisikletçilere 15 gün süreyle ev sahipliği yapacak.

DERECE BEKLİYORUZ

Milli Takım Baş Antrenörü Yusuf Ezirgan, “24-30 Temmuz tarihleri arasında Slovakya’da düzenlenecek olan Avrupa Gençlik Olimpiyat Oyunlarına Türk Milli Takımı olarak bizde katılacağız. 2 yılda bir düzenlenen ve neredeyse tüm dünyadan 100’ün üzerinde takımın katılacağı Olimpiyatlarda derece bekliyoruz. Ben aynı zamanda Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Bisiklet Takımı antrenörüyüm. Destekleri için Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’e çok teşekkür ediyoruz. Bizi belediyenin kulübünde ağırlayarak Milli takımımız sporcularına büyük katkı sağlıyor. ” dedi. HABER MERKEZİ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: