Antalya
14.01.2022
A
GÜNDEM , SİVİL TOPLUM
Bucak, Kepez’de muhtarlarla buluştu
Bucak, Kepez’de  muhtarlarla buluştu

Antalya Börekçiler, Etli Pideciler, Yufkacılar, Kafeteryacılar Ve Kafe Barlar Odası Başkan Adayı Turgut Bucak, Muratpaşa ve Konyaaltı muhtarlarının ardından Kepez ilçesindeki 68 muhtar il bir araya geldi.

Antalya Börekçiler, Etli Pideciler, Yufkacılar, Kafeteryacılar Ve Kafe Barlar Odası başkan adaylarından Turgut Bucak, Muratpaşa ve Konyaaltı muhtarlarının ardındanKepez ilçesindeki 68 mahalle muhtarıyla yemekte bir araya geldi.  

AMAÇ EN İYİ HİZMET

Muhtarlarla görüş alışverinde bulunan Bucak,“Bizleri kırmayıp davetimize geldiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Üstlendiğiniz görevin ne kadar kutsal olduğunu biliyoruz. Bu sebeple bugüne kadar muhtarlarımıza her fırsatta destek olmaya, yanınızda yer almak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. 26 Ocak’ta gerçekleştirilecek olan oda seçiminde 3 aday yarışacağız. İyi çalışan, esnafımıza kim daha iyi hizmet edecekse o kazansın diye düşünüyoruz. Allah’ın izniyle önümüzdeki süreçte sizlerin de destekleri ile esnaflarımıza en iyi hizmeti verebilmek için çalışacağız. Üyelerimize rağmen değil, üyelerimizle doğru ve sistemli bir yönetim anlayışıyla yola çıktık” diye konuştu.  HABER MERKEZİ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: