Antalya
10.09.2021
A

16. yüzyıldı. Günümüzden 388 yıl önceydi.  Avrupa’nın nüfusu 40-50 milyondu. Tüm Avrupa dünyanın merkezi Kudüs diyordu. Dünyanın düz bir tepsi şeklinde olduğunu herkes kabul ediyordu. Kutsal kitapları böyle diyordu.

Galileo Galilei “Her Şeye Rağmen Dünya Dönüyor” dedi! Avrupa bir yana Galilei bir yanaydı. 1630’da Galilei; Avrupa’da herkesin biat ettiği, kararlarını sorgulamadığı, tek güç merkezi olan kilisenin, Engizisyon Mahkemesi tarafından yargılanmaya başladı. Yapayalnızdı! İşkenceler sonucu çaresizce “yok dünya dönmüyor” dedi ama ev hapsine çarptırılmaktan kurtulamadı. Vazgeçmedi, çalışmalarına devam etti.

Ev hapsinden ölünce kurtuldu…

Gerçeği; eğip bükmeden, diri diri kazıkta yakılmak pahasına söylemek devrimci bir eylemdir…

Büyük Ortadoğu Projesi 2000’li yılların başında ilk defa duyulmaya başladığında herkes komplo teorisi dedi! BOP ile milli devletler parçalanacak dediğimizde herkes bizi paronaya ile suçladı, güldü geçti. İnanmadılar.

Bizi bir tek Büyük Ortadoğu Projesi’nde eşbaşkanlık yapanlar dikkate aldı ve doğruyu söylediğimiz için yakmak yerine Silivri zindanlarına gönderdi!

Bugün dost düşman herkes BOP’un gerçek olduğunu ve ülkemizde ve bölgemizde kimlerin görevli olduğunu biliyor. Irak, Suriye başta olmak üzere Ortadoğu’da milli devletlerin nasıl parçalandığını ve milletlerin nasıl yok edildiğini herkes biliyor ve söylüyor.  Arap Baharı, bahar değildir BOP’un devamıdır dediğimizde de herkes bize ne münasebet bu bir devrimdir demişlerdi. Ne zaman ateş kapımıza dayandı o zaman herkes gerçeği gördü ancak iş işten geçmişti.

Bugün aynı durum covid-19 aşıları için yaşanıyor. Genç ve çocuklarda ölüm riski yüzbinde bir olan covid-19’a karşı, ruhsat almamış, fazlarını tamamlamamış, yan etkileri arasında ölüm olan aşıları çare gibi göstermek akıl tutulmasıdır. 3 doz aşı olmayanların aşısız sayıldığı bir ortamda aşısızların ölümlerden sorumlularmış gibi algı yaratmak iç kargaşa çıkartma çabasıdır diye düşünüyorum. Anayasa’ya aykırı olan PCR ve aşı dayatması da aynıdır.

Amaç aşısızları ev hapsine almak değil aşılamaktır. Gün gelecek nasıl ki BOP ve Arap Baharı’nda iş işten geçtikten sonra gerçek görüldüyse aşı olayında da gerçekler önümüzdeki aylarda görülecektir…

Günümüzün engizisyonu ise ABD’nin emrindeki Dünya Sağlık Örgütü ve her emrini dünya halklarına dayatan Cizvitlerdir!

ABD’NİN ORTADOĞU’DAKİ KARAKOLLARINI KİM YÖNETİYOR?

ABD’de Ortadoğu’da;  BOP’ta kendisine hizmet etmesi için bölgedeki birçok ülkede iktidara getirdiği İhvanı Müslimin/Müslüman Kardeşler Örgütü, Tunus’ta ve Mısır’da çekilmek zorunda kaldı. Bu iki ülkenin dışında kalan ülkeler bugün ABD’nin bölgedeki ileri karakolları görevini yürütmektedir.

ABD’nin Ortadoğu’da, İsrail’e çok ihtiyacı kalmamıştır.

Artık Ortadoğu’da birden fazla İsrail vardır…

Paylaş
ETİKETLER:
Yok