Antalya
15.02.2021
A
GENEL , KÜLTÜR-SANAT
Sanatta uluslar arası işbirliği
Sanatta uluslar  arası işbirliği

Uluslararası Ada Ülkesi Sanatçıları Sanat Topluluğu ve Hindistan Arfort India Sanat Topluluğu yeni ve güzel bir sergiye imza attı

Pandemi sanata engel olamadı. Geçtiğimiz yıl online yapılan Ada Ülkesi Sanatçıları Sanat Topluluğu sergisinin yenisi 14 ülkeden 24 sanatçının katılımıyla açıldı. ‘BİREYSEL İFADELER- 2021’ adıyla açılan serginin küratörlüğünü Türkiye’den Keziban Ertuğrul Yıldırım ile Hindistan’dan Prabhinder Singh Lall yaptı.  Pandemi sebebiyle internet üzerinden online sergi Instagram ve Youtube kanallarından sanat severlerin beğenisine sunuldu.

SANAT KALPLERİ ISITIYOR

Sergi,instagram.com/adaulkesisanatcilari?igshid=1mhqddg6wtjv7,  https://youtu.be/axU0BGTw2TA ve https://www.facebook.com/adaulkesisanatcilari/ adreslerinden izlenebilir. Serginin sanatseverleri beklediğini belirten Türkiye küratörü Keziban Ertuğrul Yıldırım, “Sanatla unutulmaz ve yıkılmaz köprüler kurulur kalplere “ dedi.  Sergiye Türkiye’nin dışında Hindistan, Malezya, Danimarka, Mauritius, Mısır, Güney Kore, Gana, Riyadh, Amerika Birleşik Devletleri, Endonezya, Polonya, Vietnam ve Tayland’dan katılım oldu.  

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: