Antalya
10.02.2021
A
GENEL , POLİTİKA
CHP İl Örgütünden "Görevimizin başındayız" mesajı
CHP İl Örgütünden "Görevimizin başındayız" mesajı

CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar’ın CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu tarafından istifası istendiği söylentileri, akşam saatlerinde sosyal medyayı hareketlendirdi. Aynı saatlerde il başkanlığının sosyal medya hesabından, yönetim kurulunun toplu fotoğrafı ve görevdeki 1. yıldönümü açıklaması yayınlanarak,  “Görevimizin başındayız” mesajı verildi.

CHP İl Başkanı Nusret Bayar’ın istifasının istendiği yönünde akşam saatlerinde sosyal medyadan yayılan söylenti ayyuka çıktı. İddiaya göre CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,  İl Başkanı Bayar’ın istifasını istemiş, bunun üzerine yönetim kurulu toplanmıştı. Söylentinin yayıldığı saatlerde toplantı halinde olan CHP İl Yönetim Kurulu, toplantı sonunda partinin sosyal medya hesabından, 9 Şubat 2020’de delegelerin oylarıyla göreve gelmelerinin üzerinden 1 yıl geçtiğine dikkat çeken bir mesaj yayınladı. İl başkanlığı binası önünde, yönetim kurulunu toplu olarak gösteren fotoğraf eşliğindeki paylaşımda, “Görevimizin başındayız” mesajı verildi.

SOSYAL MEDYADAN MESAJ VERİLDİ

CHP’yi hareketlendiren söylentinin çıktığı saatlerde yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi: “9 Şubat 2020’de delegelerimizin oylarıyla göreve geldiğimiz Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanlığımızda, cenaze dolayısıyla dün gerçekleştiremediğimiz Yönetim Kurulu toplantımızı, İl Başkanımız Nusret Bayar başkanlığında, il yöneticilerimizin katılımıyla birinci yıl dönümümüzde bugün gerçekleştirdik. Kurucu Liderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘İki büyük eserimden biri’ dediği Cumhuriyet Halk Partisi’nin, Antalya’daki yöneticileri ve temsilcileri olarak dün ve bugün olduğu gibi yarın da kurucu değerlerimize sahip çıkacak, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ışığında, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun liderliğinde Türkiye’yi aydınlık yarınlara ulaştırmak için var gücümüzle çalışacağız!” 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: