Antalya
21.01.2020
A
GÜNDEM
Başkan Esen, okulda incelemelerde bulundu
Başkan Esen, okulda  incelemelerde bulundu

KONYAALTI Belediye Başkanı Semih Esen, Abdurrahman-Neriman Bileydi İlkokulu'nda incelemelerde bulundu. Okul Müdürü Mustafa Budak, okuldaki eksikliklerle ilgili Başkan Semih Esen'i bilgilendirdi.

 

Konyaaltı'nda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı 80 okul ve kurumun yer aldığını dile getiren Başkan Semih Esen, her fırsatta bu okul ve kurumları ziyaret ettiğini ve ihtiyaçları noktasında yapabilecekleri değerlendirdiklerini söyledi. Başkan Esen, Konyaaltı Belediye Başkan Yardımcıları Ali Özkayacan ve Tuğba Erke Bostan ile birlikte Pınarbaşı Mahallesindeki Abdurrahman- Neriman Bileydi İlkokulu'nu ziyaret etti. Okul Müdürü Mustafa Budak ve Müdür Yardımcısı Hakan Aydın, Başkan Esen ve beraberindeki heyeti okul hakkında bilgilendirdi.

DESTEK VERİLECEK

Okul binasının eksi katında dış duvarlarda su problemi yaşadıklarını dile getiren Müdür Mustafa Budak, bu sorunun çözümü için Konyaaltı Belediyesi'nden destek istediklerini ve bu günde Başkan Semih Esen'in incelemelerde bulunmak üzere okulda kendilerini ziyaret ettiğini bildirdi. Bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Mustafa Budak, Başkan Esen'e teşekkür etti. Semih Esen, “Yaptığımız incelemelerde okulun bazı duvarlarının su aldığını gördük. Bu ciddi bir sorun olabilir. Konyaaltı Belediyesi olarak üzerimize düşeni yapacağız. İmkanlarımız ölçüsünde gereken desteği vereceğiz" diye konuştu. Fikret GÜLCÜ

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: