Antalya
07.11.2019
A
GENEL , GÜNCEL
Şahin tekrar aday
Şahin tekrar aday

2 yıldır ZMO Şube Başkanlığı yapan Vural Şahin, 21-22 Aralık’ta yapılacak genel kurulda tekrar aday olduğunu açıkladı. Tarımın tüm paydaşları ile uyumlu çalıştıklarını belirten Şahin, yeni yönetimde kadın yöneticilerin ağırlıkta olacağını söyledi

 

Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Antalya Şube Başkanı Vural Şahin, odanın 21-22 Aralık 2019 tarihlerinde yapılacak olağan genel kurulunda tekrar aday olduğunu açıkladı.Görev yaptığı 2 yıllık süreçte yaptıkları icraatların üyeler tarafından beğeni ile karşılandığı için tekrar aday olduğunu belirten Vural Şahin, yeni yönetiminde tarım paydaşlarının her kesiminden uzman isimlerin olacağını, kadın-erkek sayısının da hemen hemen eşit olacağını söyledi.

UYUMLU ÇALIŞTIK

Görev süresince herkese eşit mesafede olmaya çalıştığını belirten Şahin, adaylık açıklaması ile ilgili şunları söyledi: “Şube başkanı olarak hiçbir zaman odamızı kendim için bir basamak olarak görmedim. Tarım İl Müdürlüğü, Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi, BATEM Müdürlüğü, ZMO Genel Başkanı Özden Güngör, yönetiminin yanı sıra tarımın tüm paydaşları ve çiftçilerle uyumlu çalışıp sorunlara çözüm aradık. Bu bir süreçtir, görev sürem dolduktan sonra da bizlerden daha iyisini yapacak genç, kadın meslektaşlarımızın çoğunlukta olduğu bir yönetime de saygı, sevgi çerçevesinde yerimi teslim ederek onurlu bir davranış sergilemiş olurum”.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: