Antalya
22.10.2019
A

 

İki yıldır sordum, nerede sponsorlar? Meğer sponsor bizim başkanmış yeni öğrendim. Stat anlaşmasının hakkını da kullanmamış, formayı halen kullanıyor, bunların parasını da kulübe ödemiş, hatta benden fazla veren varsa her an devredebilirim diyor. Ne diyelim. Helal olsun.

Gençlerbirliği maçına gelince 1.dakikada yedi, 3.dakikada yedi, sonra bir daha yedi ve maçın sonuna kadar yedi 0-6 özet bu. Bülent Korkmaz’a bir parantez açarsak; bu adam Fenerbahçe’yi yenmiş, Gençlerbirliği maçından önce alkışlatın, bir moral verin diye yazdım. Geçen hafta bu işaretle yönetim ve taraftar olarak arkandayız diyeceksiniz hepsi bu. Fakat yapmadınız. Her gün hayat moral üzerine kuruluyor Sn. Başkan ve Yönetim. Haberiniz var mı? Geldiği günden beri hep yalnız adamı oynuyor, Sn. Korkmaz. Lafla 'Arkandayız' olmaz icraatla göstereceksiniz. Unutmayın bu ülkede herkesin sevgiye ve morale ihtiyacı var ister Cumhurbaşkanı ister temizlik işçisi olsun. Kim verecek morali burada seyirci, orada en yakınları.

 Askerlikte en büyük kural 'Nöbetçi ölmedikçe nöbet yerini terk etmez'. Bunun futboldaki karşılığı hayati bir durum olmadıkça ceza sahası içinde geri pası verilmez ve çalım yapılmaz. Antalyaspor bunları yaptı ve cezayı yedi. İlk dakikada moral sıfır derecenin de altına düştü. Fenerbahçe maçının rehavetinden çıkamazsan, rakibi küçümsersen, Milli maç arasında paso tatil yaparsan sonuç hüsran olur.

Dileyelim ki bundan bir ders çıkarılsın ve bu maç ilk ve son olsun. Yani bir kaza oldu diyelim ve geçiştirelim.  Son olarak Sn.Korkmaz'a yalnız adamı oynattığınız yeter, sahip çıkacaksınız sahip. Yalnızlık Allah'a mahsustur diyor hepinize iyi haftalar diliyorum.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok