Antalya
19.09.2019
A
GENEL , GÜNCEL , POLİTİKA
TKP: Sosyalizm İçin Biz Hazırız
TKP: Sosyalizm  İçin Biz Hazırız

Türkiye Komünist Partisi (TKP) 10 Eylül 1920’deki kuruluşundan 99 yıl sonra, yüzüncü yıla girişini bir anma programıyla yada yaş günü kutlamalarıyla değil yeni bir atılımla yapmak istiyor.

TKP 99. Yıl etkinliğinde “Biz Hazırız” sloganıyla bir araya geliyor. En önemlisi de bu süre içinde bir şeyin netleşmiş olmasıdır: Sermaye düzeninin, insanlığa sunabileceği hiçbir şey kalmamıştır. Bu düzenin son kullanma tarihi geçmiştir. Patronların ikiyüzlülüğüne öfke duyan işçiler, geleceğini bu düzenin dışında gören gençler, işlenen cinayetleri kaderleri olarak görmeyen kadınlar, TKP sizleri parti saflarına çağırıyor. TKP, insanca onurlu bir yaşam için “biz hazırız” diyor.

 

ALPASLAN SAVAŞ GELİYOR

TKP 99. Yıl etkinliğinde “Biz Hazırız” sloganıyla bir araya geliyor. 22 Eylül Pazar günü saat 16.00’da Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezi (ASSİM)’de Sosyalizm Gönüllüleri buluşuyor. TKP Merkez Komitesi Üyesi Alpaslan Savaş’ın sunacağı konferansta, yeni üyelere rozet takılacak. Sinevizyon gösterimi ve müzik dinletisinin yanı sıra birçok etkinliğe sahne olacak. Haber Merkezi

 

 

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: