Antalya
10.08.2019
A
SPOR
Lig havasına girdiler
Lig havasına girdiler

Ligin başlamasına 1 hafta kala futbolcularından maksimum özveri isteyen Bülent Korkmaz, oynayacakları ilk maç olan Göztepe müsabakasına odaklanılmasını istedi. Korkmaz, antrenmanlarda Göztepe maçının taktiğini denedi

Yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Antalyaspor, 1 hafta sonra başlayacak lig havasına girdi. Futbolcularına daha çok taktik ağırlıklı çalışma yaptıran Teknik Direktör Bülent Korkmaz, maçlarda deneyecekleri sistem üzerinde çalışmalar yaptırıyor. Antrenmanlarda hata yapan futbolcularını uyaran Korkmaz, bayram tatilinden sonra tam anlamıyla lig havasına gireceklerini söyledi. Futbolcularından oynayacakları ilk maç olan Göztepe sınavına odaklanmalarını isteyen Korkmaz, her futbolcudan maksimum özveri istedi.

TAKTİK ÇALIŞMA YAPTILAR

Bu arada hazırlıklarını sürdüren kırmızı-beyazlı ekip, dün Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'nde taktik çalışması gerçekleştirdi. Düz koşu ve ısınma hareketlerini ardından beşe iki top kapma oyunu oynayan Antalyasporlu futbolcular, daha sonra Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde taktik çalışmasına geçti. Hücum savunma taktiklerinin gerçekleştirildiği antrenman iki grup halinde yapıldı. Kalecilerin ayrı olarak çalıştığı antrenman şut ve pas antrenmanları ile sona erdi.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: