Antalya
Yayın Tarihi : 25.05.202317:19
Güncelleme Tarihi : 25.05.202317:20
A
GÜNDEM , POLİTİKA
Zafer Partisi hareketlendi
Zafer Partisi hareketlendi

28 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi öncesinde Zafer Partisi Antalya il ve ilçe teşkilatlarında hareketlilik başladı. Zafer Partisi’nin Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleme kararının ardından harekete geçen parti yöneticileri Kılıçdaroğlu’na Antalya’da en yüksek oyu çıkartmak için çalışacak.

 

“Genel Başkanımız Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın yaptığı açıklama ve imzalanan mutabakat metni doğrultusunda Kemal Kılıçdaroğlu’na destek vereceğiz. Antalya’da da sahada yapabileceğimiz bir konu olursa da elimizden geleni yapacağız. Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın yapmış olduğu strateji sayesinde Türkiye’de artık Zafer Partisi’nin önemli bir yeri vardır. Bugünkü mutabakat metni açıkça okunulduğunda her bir madde Türkiye’nin menfaatleri doğrultusunda” diye konuşan Zafer Partisi Antalya İl Başkanı Mert Özmutlu açıklamalarını şu şekilde sürdürdü:

“Biz bu metnin arkasındayız. Ülkenin Göçmenistan olmasını istemiyorlarsa, tarikatlara, cemaatlere, selefi örgütlere teslim olmasını istemiyorlarsa bugün Türkiye için çalışmalıyız. Genel Başkanımız Ümit Özdağ ‘Zafer Partisi, Türkiye’nin sigortası olacaktır’ demişti. Ben bu sigorta görevini gördüğümüze inanıyorum. Zafer partisi sadece siyaset yapmıyor, vatan savunması yapıyor. Atatürk çizgisinde Türk milliyetçileri Türk siyasetinin odağı haline gelmiştir. Zafer Partisi, devletin ve milletin menfaatlerini savunmaktadır. Atatürk’ün gençliğe hitabede verdiği görevi yerine getiriyoruz.”

HABER: BÜLENT ÖNER

 

Paylaş