Antalya
Yayın Tarihi : 25.05.202311:21
Güncelleme Tarihi : 25.05.202311:23
A
GÜNDEM , POLİTİKA
Biz buradayız
Biz buradayız

İYİ Parti Genel Sekreteri ve Antalya Milletvekili Uğur Poyraz, Pazar günü gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde saha çalışmalarını hızlandırdı. Gündoğmuş’ta vatandaşlarla bulunan Poyraz, “Sorunları biliyoruz. Biz buradayız sorunları birlikte aşacağız” dedi.

Pazar günü gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçiminde Antalyalı seçmenlerin Kemal Kılıçdaroğlu’na yüksek oranda oy vereceğine inandığını kaydeden İYİ Parti Genel Sekreteri ve Antalya Milletvekili Uğur Poyraz, Pazar gününe kadar kapı kapı dolaşarak vatandaşları sandığa davet edeceklerini açıkladı. Poyraz çalışmalara ilişkin olarak açıklamasında ise siyaseten ince mesajlar verdi.

Seçimden sonra uzun bir süre sessiz kalan İYİ Parti Genel Sekreteri ve Antalya Milletvekili Uğur Poyraz, “Gündoğmuş’ta esnafımızın sıcak karşılamasıyla gülümsedik, dertleriyle dertlendik. Biliyoruz; esnafımız için dükkanını ayakta tutmak her geçen gün biraz daha zorlaşıyor. Ama biz buradayız; dün olduğu gibi, bugün de yarın da İYİ Parti olarak esnafımızın sesi olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

PAZAR GÜNÜ TÜM SEÇMEN VATANDAŞLARIMIZ SANDIĞA GİTMELİ

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci tura kalmasının ardından tüm Antalyalı seçmen vatandaşların sandığa giderek iradelerini ortaya koymaları gerektiğini anlatan İYİ Parti Genel Sekreteri ve Antalya Milletvekili Uğur Poyraz açıklamalarını şu şekilde sürdürdü:

“Antalya’da 14 Mayıs’ta olduğu gibi Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçiminde de rekor katılımla sandığa gitmeliyiz. 14 Mayıs’ta sandığa gitmeyen vatandaşlarımızın da sandığa giderek iradelerini ortaya koymaları gerekiyor. İyi Parti olarak genel merkezden tüm taşra teşkilatlarımıza kadar tamamımız sahada Kemal Kılıçdaroğlu’nun 13. Cumhurbaşkanı olması için var gücümüzle çalışacağız.”

HABER: BÜLENT ÖNER

Paylaş