Antalya
Yayın Tarihi : 25.05.202310:31
Güncelleme Tarihi : 25.05.202310:45
A
GÜNDEM
Kızılay’da yeni dönem nasıl olacak?
Kızılay’da yeni dönem nasıl olacak?

Türk Kızılay Genel Başkanlığı'ndan istifa eden Kerem Kınık’ın ardından yeni dönem yapılandırma masaya yatırıldı. Yeni dönemde Türk Kızılay’ın iller bazında nasıl şekilleneceği merak konusu oldu. Türk Kızılay’ı Antalya Şubesinde de olası bir değişim yaşanabileceği ifade ediliyor.

Türk Kızılay’ı Antalya Şube Başkanı Tahir Özdaş’ın Türk Kızılay Genel Başkanlığı'ndan istifa eden Kerem Kınık’ın ardından nasıl bir yol izleyeceği de merak edilen bir diğer konu oldu. Yardımları ve sosyal faaliyetleriyle önemli bir kurum olan Türk Kızılay’ı Antalya’da özellikle 6 Şubat depremlerinin ardından önemli çalışmalara imza atmıştı.

TAHİR ÖZDAŞ ŞUBE BAŞKANI OLARAK KALACAK MI?

Yaşanan depremlerle birlikte daha ilk saatlerden itibaren afet bölgesine önemli yardımlarda bulunan Türk Kızılay’ı Antalya Şube Başkanı Tahir Özdaş ve ekibi daha sonra deprem bölgesinden göçle Antalya’da gelen depremzedelere yönelik yardım çalışmalarını sürdürdü. Ramazan Bayramı öncesinde depremzede vatandaşlara yönelik gıda, giysi ve nakdi yardımlarda bulunan Türk Kızılay’ı Antalya Şubesi’nde yeni dönemde olağanüstü kongre kararının alınıp alınmayacağı merak edilen soruların başında geliyor.

HABER: BÜLENT ÖNER

 

Paylaş
ETİKETLER:
#Bülent Öner
YAZAR: