Antalya
Yayın Tarihi : 24.05.202317:26
Güncelleme Tarihi : 24.05.202317:28
A
GÜNDEM , POLİTİKA
CHP’de videolu seçim kampanyası
CHP’de videolu seçim kampanyası

Cumhuriyet Halk Partisi, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turu için ‘karar ver’ başlığı ile bir video yayımlandı. Videoda, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun söylemleri karşılaştırıldı. Antalya’nın Muratpaşa İlçesinde Kapalıyolda kurulan dev ekrandan yayınlanan videoyu on binlerce vatandaş izledi.

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, “Türkiye İçin Karar Ver” sloganı ile cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci tur kampanyasını başlattı. CHP de, ‘karar ver’ başlığı ile paylaştığı videoda AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile partisinin geçmişini ve Kılıçdaroğlu’nun politik duruşunu gösteren anlar yer aldı. Paylaşımda Erdoğan’ın FETÖ elebaşı Gülen ile fotoğrafları ve kırmızı bültenle aranan terör örgütü üyesi Osman Öcalan’ın TRT’ye çıkarılması gibi anlar yer aldı. Video Kemal Kılıçdaroğlu, “Vatanını seven sandığa gelsin” söylemleriyle bitiyor.

CHP MURATPAŞA İLÇE YÖNETİMİ SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin, 28 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda başarılı çıkacaklarını ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun 13. Cumhurbaşkanı olacağını kaydetti.

HABER: BÜLENT ÖNER

Paylaş