Antalya
Yayın Tarihi : 21.05.202318:42
Güncelleme Tarihi : 21.05.202318:44
A
GÜNDEM , POLİTİKA
Ak Parti, yönetimini topladı
Ak Parti, yönetimini topladı

Ak Parti Antalya Seçim Koordinasyon Merkezi yönetimi toplandı. İl Başkanı Ali Çetin başkanlığında toplanan SKM yönetimi 28 Mayıs’ta gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarını masaya yatırdı. Ak Parti il başkanlığı seçim günü sandığa gidemeyecek seçmenlere yönelik ulaşım imkanı sağlayacak.

AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin, “Antalya'da AK Parti birinci çıkmıştır, 6 milletvekili ile en fazla milletvekili çıkaran partidir. CHP 3 parti ile seçime girerek 6 vekil çıkardı. 28 Mayıs'a kadar güzel bir süreç yönetmek istiyoruz. Alnımızın akıyla ikinci tur seçimi de alacağımızdan bir şüphemiz yok" dedi.

ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ B İR ŞEKİLDE SÜRECEK

Ak Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin seçime yönelik olarak açıklamalarına şu şekilde devam etti:

“AK Parti iktidarının 21 yıllık hizmetine devam mahiyetinde vatandaşından gerekli desteği 1'inci tur için alamamış olsa da ama gerekli desteği tam anlamı ile almıştır. Vatandaş umudu ve ışığı AK Parti'de görmektedir. Antalya'da AK Parti birinci çıkmıştır, 6 milletvekili ile en fazla AK Parti olmuştur. Karşımızdaki CHP 3 parti ile seçime girerek 6 vekil çıkardılar. En fazla milletvekili çıkarmanın gururunu yaşıyoruz. İkinci tur için teşkilatlarımız ile kaldığımız yerden başladık. 8 günlük süreçte eksik kalan yanlarımızı ve ulaşamadığımız seçmenlere ulaşacağız. 28 Mayıs'a güzel bir süreç yönetmek istiyoruz. Alnımızın akıyla ikinci tur seçimleri de alacağımızdan bir şüphemiz yok. Antalya halkından desteklerini eksik etmemelerini rica ediyorum.”

BÜLENT ÖNER

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: