Antalya
Yayın Tarihi : 15.05.202316:23
Güncelleme Tarihi : 15.05.202316:25
A
GÜNDEM
Süs havuzlarına dikkat
Süs havuzlarına dikkat

Havaların ısınmasıyla birlikte serinlemek için parklarda ki süs havuzlarına girerek serinlemeye çalışan çocuklar, tehlikeye davetiye çıkartıyor. Parklarda yer alan süs havuzlarına girilmemesi konusunda yetkililerin acil önlemler alması istendi.

ÇOCUKLAR PARK VE YEŞİL ALANLARA AKIN EDİYORLAR

Sıcak hava karşısında serinlemek için parklarda ki süs havuzlarından istifade eden çocuklar yürekleri ağıza getiriyor. Zaman geçirmek ve serinlemek amacıyla süs havuzlarına girdiklerini belirten bazı çocuklar, “ Zaman geçirmek için parklara geliyoruz, terlediğimiz zaman ise serinlemek amacıyla havuza giriyoruz. Parkta bulunan bekçiler havuza girmememiz konusunda bizi uyarıyorlar ama biz yine de giriyoruz'' diye konuştular.

HAVUZ İÇERİSİNDEKİ ELEKTRİK AKSAMLARI ELDEN GEÇİRİLSİN

Antalya genelinde yer alan parklarda bulunan süs havuzlarında ki elektrik aksamının sağlamlaştırılmasını ve suyla olan bağlantısının kesilmesini isteyen vatandaşlarda, havuz içerisinde ki akım kablolarının yeniden elden geçirilmesini istediler. Yerel yönetimlere bu konuda önemli görevler düştüğüne dikkat çeken vatandaşlar, ''Serinlemek amacıyla havuza giren bir çocuğun başına elektrik aksamı nedeniyle bir şey gelirse bunun hesabını kimse veremez. Bu nedenle parklarda yer alan süs havuzlarının elektrik aksamlarının tamamı yenilenmeli'' şeklinde konuştular.

HABER: BÜLENT ÖNER

Paylaş
ETİKETLER:
#Bülent Öner
YAZAR: