Antalya
Yayın Tarihi : 14.05.202315:26
Güncelleme Tarihi : 14.05.202315:28
A
GÜNDEM
Başkan Sözen oy kullandı
Başkan Sözen oy kullandı

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Türkiye Cumhuriyeti’nin 13. Cumhurbaşkanının ve 28. Dönem Milletvekillerinin belirleneceği 14 Mayıs 2023 Genel Seçimlerinde eşi Hatice Sözen ve kızı İrem Sözen ile birlikte Öger İlkokulu’nda 1433 No’lu Sandıkta oyunu kullandı. 

Oy kullanmaya eşi ve kendisi beyaz ceket giyerek gelen Başkan Şükrü Sözen, oy kullanacağı sandığa giderken annelerin Anneler Günü’nü kutladı, vatandaşlarla sohbet etti ve tek tek ziyaret etmek suretiyle sandık başı görevlilerine de seçimlerde kolaylıklar diledi.

Türkiye Genel Seçimlerinin hayırlı uğurlu olmasını dileyen Başkan Şükrü Sözen, “Her şeyden önce bugün çok güzel bir gün. Annelerimizin günü, başta şehit annelerimiz olmak üzere tüm annelerin ellerinden öpüyorum. Her günleri güzel, keyifli, bahar gibi olsun. Bu gün aynı zamanda da Türkiye’mizi ilgilendiren son derece demokratik ve önemli bir seçimimiz var. Ülkemizde yaşayan vatandaşlarımızın kendileri, gelecekleri adına çok önemli olan bir seçimde oy kullanacaklar. Ben şimdiden tüm vatandaşlarımızın ülke genelinde kullanacakları oyların hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Aynı zamanda da demokratik mücadelenin son derece sakin, huzurlu, bizlere, ülkemize yakışır şekilde tecelli etmesini bütün kalbimle diliyorum. Nihai sonuç da şimdiden ülkemize hayırlı olsun” dedi.

HABER MERKEZİ 

 

 

Paylaş