Antalya
Yayın Tarihi : 09.05.202315:10
Güncelleme Tarihi : 09.05.202315:19
A
GÜNDEM , POLİTİKA
Sorunları biliyoruz
Sorunları biliyoruz

İYİ Parti Antalya 1. Sıra Milletvekili Adayı Uğur Poyraz, Gazipaşa İlçesinde muhtarlar, çiftçiler, kadın ve gençlerle buluştu. Morallerin yüksek olduğu toplantıda konuşan Poyraz, “Muhtarlarımız, çiftçilerimiz, kadınlarımız, gençlerimiz tarih yazmayı kafaya koymuşlar. Tarımdan turizme, ulaşımdan eğitime her şeyi konuştuk. Sorunları biliyoruz, çözümlerle geliyoruz” diye konuştu.

Vatandaşın öncelikli sorununun ekonomi olduğuna dikkat çeken İYİ Parti Antalya 1. Sıra Milletvekili Adayı Uğur Poyraz, “Bu ülkenin savunma sanayi güçlü olacak milleti de tok olacak bu kadar basit. Bu ülkenin savunma sanayisi HAVELSAN, ROKETSAN, MKE bütün bunların hepsi bu ülkeye destan yazmış kurumlar. Gelişen teknolojiye Türkiye'nin ayak uydurması, hava, deniz, kara ve uzay sahası. Ülkenin güvenlik alanları bu 4 sahadan oluşuyor. Elbette dünyadaki tüm teknolojik gelişmelere ayak uydurmak zorundayız. Vatandaş aç, her taraf İHA, SİHA, bununla ilgili övgü beklemesinler. Vatandaş tok ve İHA, SİHA olacak. Bayrak, millet ve toprak. Milletin perişan olduğu devlet olmaz. Devletin olmadığı yerde senin savunma sanayinle koruyacağın alan olmaz” dedi.

“SİZE SÖZ VERİYORUM”

İYİ Parti Antalya 1. Sıra Milletvekili Adayı Uğur Poyraz açıklamalarını şu şekilde sonlandırdı:

“Hepinize söz veriyorum. Antalyalı değilim; ama size söz veriyorum. Her birinizin evladı olmaya, her birinizin kardeşi olmak için elimden geleni yapacağım. Bu ülkenin Cumhuriyet değerlerini korumak için ömrüm boyunca mücadele edeceğime ve bunu Antalya’dan yapacağıma namusum ve şerefim üzerine söz veriyorum”

HABER: BÜLENT ÖNER

Paylaş