Antalya
Yayın Tarihi : 09.05.202314:38
Güncelleme Tarihi : 09.05.202314:40
A
GÜNDEM , POLİTİKA
MHP Alanya’da umutlu
MHP Alanya’da umutlu

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan, Alanya’da partililerle buluştu. Alanya’da birinci parti olarak çıkacaklarına inandığını dile getiren Başkan, partililerin dışında STK temsilcileri ve muhtarlarla toplantı yaptı.

“Alanya’da muhtarlarımız ve STK başkanlarımızla bir araya geldikten sonra değerli dava arkadaşlarımızla birlikte Alanya İlçe Seçim Koordinasyon Merkezimizi ziyaret ettik” şeklinde konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan açıklamalarını şu şekilde sürdürdü:

“Bu seçim Cumhuriyet’imizin 100’üncü yılında güçlü, etkili ve küresel dengeli olan lider ülke Türkiye’nin vücut bulacağı bu seçim,  mavi vatan, Karabağ, Kapalı Maraş'tır. Yerli ve mili otomobil TOGG, Ayasofya, ATAK helikopteri, Altay tankı, milli muharip uçağı, TCG Anadolu'dur. Bu seçim kısaca kızıl elmadır. Bizim safımız Türk milletidir. Büyük ve güçlü Türkiye için durmadan çalışacağız, başaracağız.”

Diğer yandan 147 Mayıs seçimlerine yönelik sandık güvenliği konusunda parti içi çalışmaların devam ettiğini anlatan Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan, “İl Başkanlığımızda 14 Mayıs günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri ile ilgili Belediye Başkanlarımız, Milletvekili Adaylarımız, İl Ocak Başkanımız, İlçe Başkanlarımız ve İlçe Ocak Başkanlarımızla birlikte genişletilmiş istişare toplantımızı gerçekleştir. Birliğimiz dirliğimiz daim olsun” dedi.

HABER: BÜLENT ÖNER

Paylaş