Antalya
Yayın Tarihi : 09.05.202311:15
Güncelleme Tarihi : 09.05.202311:24
A
GÜNDEM , POLİTİKA
CHP İl Yönetimi milletvekili adaylarını tanıtma turunda
CHP İl Yönetimi milletvekili adaylarını tanıtma turunda

Antalya Sanatçılar Derneği’ni ziyaret edip Antalyalı sanatçılar ile tanışan Antalya CHP 8. Sıra Milletvekili Adayı Ercüment Taşdemir ’’ Beni Antalya meclise gönderecek inanıyorum’’ Dedi.

Antalya il örgütü Başkan Yardımcıları ve CHP 28. Dönem 8. Sıra Milletvekili Adayı Ercüment Taşdemir Antalya Sanatçılar Derneği Yönetim kurulu ve orada bulunan sanatçılarla sohbet edip, ‘’sakinliğimizi korumalıyız, provokasyona tepki vermemeliyiz, merak etmeyin tüm önlemler alındı.’’ Mesajı verdiler.

CHP il yönetiminden Murat Muratlı’nın verdiği bilgiye göre Antalya’da 5200 civarında sandık var, her bir sandığımıza sahip çıkıyoruz. Tüm oy kullanılan binalarda Avukatlarımız bulunacak. Bu sene sandıklar ilçelere göre farklı yerlerde toplanacak…

14 Mayıs 2023 Seçimleri Oy Kullanımı Bitiminde Antalya’da İlçelerden Sandıklar Üç Merkezde Toplanacak. Konyaaltı sandıkları Nazım Hikmet Kongre Merkezi’nde, Muratpaşa ilçesininkiler Haşim İşcan’da , Kepez ve diğerleri de Adliye’de toplanacak.

Bu hem izdihamı önleyecek hem de ilçe sakinleri kendi oylarına daha rahat sahip çıkacaklar.  Deniz Mahallesi Konyaaltı Caddesi Fikret Oytam Parkı içinde ANSAN ile yan yana bulunan  Deniz Mahallesi Muhtarlığını da ziyaret eden CHP il yönetimi Muhtar Mustafa ÖZTÜRK’ten de bilgiler aldılar.

HABER: YEŞİM ERTAN 

Paylaş