Antalya
Yayın Tarihi : 04.05.202313:56
Güncelleme Tarihi : 04.05.202313:59
A
GÜNDEM , POLİTİKA
Bunlar 5 maskeyi bile dağıtamadı
Bunlar 5 maskeyi bile dağıtamadı

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Nuri Cengiz, iktidar ile mensuplarının CHP’li belediyelere yönelik eleştirilerine cevap verdi. Cengiz; “Pandemi döneminde 5 maske dağıtamadılar, yangın oldu CHP’li belediyelerin çalışmalarını ört bas ettiler ve en acısı deprem felaketinde sınıfta kaldılar. İşte bu süreçlerde CHP’li belediyeler tüm imkanlarıyla halkın yanında oldu” dedi.

Cumhuriyet Halk Partili yerel yönetimlerin önemli ve başarılı çalışmalara imza attığını kaydeden Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Nuri Cengiz, son günlerde Ak Partili bazı kurmayların eleştirilerini değerlendirdi. Cumhuriyet Halk Partili belediyelerin Antalya’da önemli çalışmalara imza attığını ve atmaya devam edeceğini belirten Cengiz şu ifadelere yer verdi:

“Pandemi döneminde 5 maskeyi bile dağıtamayan iktidar temsilcileri CHP’li belediyelerin yoğun ve başarılı çalışmalarını gölgelemeye çalıştı. Şehrimizde yaşanan yangınlarda iktidar-muhalefet tüm belediyeler seferber oldu ama CHP’li belediyelerin çalışma araçlarına nedense hep ara sokaklarda görev yaptırıldı. Deprem felaketinin yaşandığı daha ilk saatten itibaren bölgeye en hızlı şekilde giden belediyelerimize ait araçlar 2 gün şehirlerin dışında bekletildi. O günden bu yanadır CHP’li belediyelerin deprem bölgesindeki çalışmaları ve yardım faaliyetleri aralıksız bir şekilde sürüyor.”

 “HALKIMIZIN İSTEK VE TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ”

“Siyasette nefret söylemlerinin dışında bizler çalışmalarımızı halkımızın istek ve talepleri doğrultusunda sürdüreceğiz. CHP’li tüm belediyelerimiz sevgi diliyle ve projeleriyle vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edecek” diye konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Nuri Cengiz açıklamalarını şöyle devam ettirdi:

“Antalya şehrimizde görev yapan tüm CHP’li belediye başkanlarımız bu şehir için hizmet üretmeye devam ediyor. Söylediğim gibi sadece bu şehirde değil doğal felaketlerin yaşandığı her alanda belediye yönetimlerimiz tüm imkanlarıyla halkımızın yanında.”

HABER: BÜLENT ÖNER

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: