Antalya
Yayın Tarihi : 18.04.202313:35
Güncelleme Tarihi : 18.04.202313:38
A
GÜNDEM , POLİTİKA
AKKON Başkanı Bilgili, Temel’i ziyaret etti
AKKON Başkanı Bilgili, Temel’i ziyaret etti

Akkon Araç Kiralamacılar Konfederasyonu Antalya İl Başkanı Vural Bilgili, 14 Mayıs seçimleri öncesinde Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanlığına atanan Onur Temel’i ziyaret etti.

Akkon Araç Kiralamacılar Konfederasyonu Antalya İl Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Aday Adayı Vural Bilgili, 14 Mayıs seçimleri öncesinde saha çalışmalarını sürdürüyor. Bilgili, Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanlığına atanan Onur Temel’i makamında ziyaret etti.

Düzenlenen ziyarette 14 Mayıs’ta yapılacak seçimler konuşuldu. Seçimlere kadar teşkilatın emrinde olduğunu dile getiren Akkon Araç Kiralamacılar Konfederasyonu Antalya İl Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Aday Adayı Vural Bilgili, Cumhur İttifakının başarısı için mücadele edeceklerini açıkladı. Bilgili ziyarete ilişkin ise şu ifadeleri kullandı:

“Milliyetçi Hareket Partisi Antalya il Başkanlığına yeni Atanan Onur Temel Başkanımıza hayırlı olsun dileklerinde bulunduk. Misafirperverliği ve hoş sohbeti için başkanımıza teşekkür ederiz. Başarılar dilerim. “

HABER: BÜLENT ÖNER

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: