Antalya
18.03.2023
A
GÜNDEM , YEREL YÖNETİM-BÜROKRASİ
Manavgat'ta her gün iftar
Manavgat'ta her gün iftar

Manavgat Belediyesi, Atatürk Kültür Merkezi Meydanı’nda Ramazan ayı boyunca her gün 5 bin kişiye iftar verecek.  9 büyük mahallede de belirli günlerde iftar düzenlenecek.

 

Manavgat Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu Ramazan ayında da her gün Atatürk Kültür Merkezi Meydanında günde 5 bin kişiye iftarlar vererek. Ayrıca 9 büyük mahallede belirli günlerde iftarlar düzenlenecek. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Yaşadığımız büyük deprem felaketi sonrasında her zamandan çok birlik, beraberlik ve paylaşmaya ihtiyacımız var. Biz de her yıl olduğu gibi bu yıl da belediyemizin imkanlarını halkımızla paylaşacağız. Mübarek Ramazan ayında halkımız için hazırlayacağımız iftar çadırlarımızda lokmamızı paylaşmak, birlik beraberlik içinde orucumuzu açmak hepimizi huzurlu hissettirecek” dedi.

 

AKM MEYDANINDA ve 9 BÜYÜK MAHALLEDE İFTAR

Hazırlanan plana göre; Manavgat Belediyesi, Atatürk Kültür Merkezi Meydanı’nda Ramazan ayı boyunca her gün, 28 Mart’ta Sarılar Kapalı Pazar Yeri’nde, 30 Mart’ta Taşağıl Kapalı Pazar Yeri’nde, 31 Mart’ta Çolaklı Kapalı Pazar Yeri’nde, 3 Nisan’da Gündoğdu Duriye Duran İlkokulu Bahçesi’nde, 5 Nisan’da Evrenseki Kapalı Pazar Yeri’nde, 7 Nisan’da Ilıca Kapalı Pazar Yeri’nde, 10 Nisan’da Side Kapalı Salı Pazar Yeri’nde, 12 Nisan’da Sarılar Ece Düğün Salonu önünde, 14 Nisan’da Kızılot Kapalı Pazar Yeri’nde, 17 Nisan’da ise Oymapınar Eski Pazar Yeri’nde iftarlar verecek.

SÖZEN: TÜM HALKIMIZ DAVETLİ

Bir mübarek Ramazan ayına daha Manavgat halkıyla birlikte ulaşıyor olmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu belirten Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen “Ramazan Ayı, toplumsal yaşamımızda birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine büyük katkı sağladığımız bir aydır. Deprem felaketi sonrasında her zamankinden çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Bu mübarek ayın tüm halkımızın esenlik, birlik, beraberlik ve kaynaşma duygularını geliştireceğine inanıyoruz. Manavgat halkımızı iftar çadırlarımıza davet ediyoruz” dedi. Sözen, Ramazan ayını vatandaşların daha huzurlu ve güven içinde geçirmesi amacıyla belediye olarak seferber olacaklarını da vurguladı. Sözen, “Halkımızın Ramazan ayını daha rahat, huzurlu geçirmesi ve hizmetlere daha kolay ulaşabilmesi için belediyemizin tüm birimlerini seferber ettik. Manavgat Belediyemiz, halkımıza her zaman bir telefon kadar yakın olacaktır. Yine bu zorlu süreçte, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ay boyunca süreklilik arz eden bir hizmetle ulaşılacaktır. Zabıta Hizmetlerimiz ise ihtiyacımız olan huzur ve güveni halkımız için temin edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle çok büyük anlam ifade eden on bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayının Manavgat halkımız, ülkemiz, bütün İslam alemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyor, vatandaşlarımızın sevdikleriyle Ramazan Bayramı'na erişmelerini diliyorum” dedi. HABER MERKEZİ

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: