Antalya
17.03.2023
A
GÜNDEM , YEREL YÖNETİM-BÜROKRASİ
Antalya İtfaiyesi afet bölgesinde
Antalya İtfaiyesi afet bölgesinde

Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, 2 araç ve 7 kişilik ekiple Şanlıurfa’ya giderek sel sularının tahliyesine destek oluyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı itfaiye ekipleri, sel felaketiyle sarsılan Şanlıurfa’nın yardımına koştu. Sel baskını sonrası su ve çamur altında kalan Şanlıurfa’da çalışmalar sürerken, Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi de 2 araç ve 7 kişilik ekiple Şanlıurfa’da koordinasyon merkezinin çalışmalarına destek veriyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri, yanlarında götürdükleri 15 motopompla çalışmalara başladı. Ekipler, bodrum ve eksi katları sular altında kalan bir alış veriş merkezinde su tahliyesi gerçekleştiriyor.

SU TAHLİYESİ YAPIYORLAR

Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’nda görevli Tunahan Zeybekoğlu, Zeybekoğlu, “. Bir alışveriş merkezinin bodrum katı ve otoparkını su basmış durumda. Şu an burada su çekimi yapıyoruz. Buradaki çalışmalarımızı tamamladıktan sonra ihtiyaç duyulan diğer alanlarda da çalışmalara devam edeceğiz” dedi. HABER MERKEZİ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: