Antalya
03.02.2023
A
GÜNDEM , POLİTİKA
Dinç’ten CHP’li belediyelere övgü
Dinç’ten CHP’li  belediyelere övgü

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen’i ziyaret eden CHP Milletvekili aday adayı Cihan Dinç, ‘CHP’li belediyeler yaptıkları çalışmalarla fark yaratıyor” dedi

. Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen ile Antalya ve ülke gündemini değerlendiren Dinç, yakından takip ettiği Konyaaltı Belediyesi’nin çalışmalarını başarılı bulduğunu söyledi.

HALKIN SORUNLARI BÜYÜK

Başkan Esen’in yaptığı çalışmalarla Konyaaltı’na değer kattığını ifade eden CHP aday adayı Dinç, “CHP’li belediyeler yaptıkları çalışmalarla fark yaratıyor. Seçime az kaldı. Belediyelerin yaptığı çalışmalar hem halka hem de seçimlere katkı sağlıyor. Ekonomi, mülteci sorunu, kadın cinayetleri, halk hangisine yanacağını şaşırdı. Bu sorunların bitmesinin tek yolu; hükümet değişikliği. Bu değişikliği de hep beraber yapacağız” ifadelerini kullandı.

ÇÖZÜM İKTİDAR DEĞİŞİKLİĞİ

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı olarak görmek ve bu düzeni değiştirmek için canla başla çalışacaklarını söyleyen Cihan Dinç’in sözlerine destek veren Başkan semih Esen de, “Biz sorunları çözmek için elimizden geleni yapıyoruz. Ancak her soruna yetişmek kolay değil. Biz sorun çözdükçe Türkiye’de sorun bitmiyor. Sorunların köküne inmek gerekiyor. Bunun tek yolu da bu iktidar değişikliği” diye konuştu.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: