Antalya
03.02.2023
A
GÜNDEM , SİVİL TOPLUM
Mustafa Yavuz güven tazeledi
Mustafa Yavuz güven tazeledi

SERİK Ziraat Odası'nın olağan genel kurulunda Mustafa Yavuz, yeniden başkanlığa seçildi

erik Ziraat Odası Başkanlığı'ndaki toplantı salonunda gerçekleştirilen olağan genel kurulda, divan başkanlığına Eskiyörük Mahalle Muhtarı Ramis Güzel seçildi. Seçimde Mustafa Yavuz ve Ziraat Mühendisi İbrahim Şahin hazırladıkları listeyi teslim etti. İncelemede Ziraat Mühendisi İbrahim Şahin'in listesi hatalı bulununca Mustafa Yavuz'un listesi tek liste olarak seçim gerçekleştirildi.

TÜM OYLARI ALDI

Seçimde 65 delegeden 60'ı oy kullandı ve 60 oy alan Mustafa Yavuz'un 21 kişiden oluşan listesi seçimi kazandı. Seçimin ardından yönetim kurulu belirlendi. Yavuz'un başkanlığındaki yönetimde Zafer Yılmaz, Kasım Murat Selvi, Nebi Barçın, Hasan Top, Mevlüt Çetin ve Nuri Kurşun yer aldı. Yavuz 1'i kayyum olmak üzere 4'üncü dönem başkanlık görevine başladı.Başkan Yavuz, "Beni başkanlığa layık gören tüm delegelerimize teşekkür ediyorum. Sizlerin sayesinde buradayım" dedi.

KAYITLI 18 BİN ÇİFTÇİ VAR

Genel kurula Antalya Ziraat Odası Başkanı Nazif Alp ve ziraat odası delegeleri de katıldı. Daha önce adaylığını açıklayan Ziraat Mühendisi Ahmet Topçu ise pazartesi günü rahatsızlığı nedeniyle adaylıktan çekildiğini duyurmuştu. Serik Ziraat Odası'nın 18 bin kayıtlı çiftçisi bulunuyor. DHA

 

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: