Antalya
01.02.2023
A
GÜNDEM , YEREL YÖNETİM-BÜROKRASİ
Muhtarlarla fikir alışverişi
Muhtarlarla fikir alışverişi

Demre Atatürk Parkı Belediye Sosyal Tesisinde muhtarlarla kahvaltı yapan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, daha sonra Demre Belediyesi Meclis Salonu’nda toplantı yaptı

Demre muhtar buluşmasına Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanları, Genel Sekreter Yardımcıları, Daire Başkanları,CHP Demre İlçe Başkanı Mete Hakan Caner ve ilçede görev yapan muhtarlar katıldı. Başkan Böcek, muhtarlara Demre ilçesine yapılan yatırım ve hizmetleri anlatarak, görüş ve önerileri dinledi.

DEMRE İÇİN ÇİVİ ÇAKAN HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN

Millet İttifakı olarak Gazipaşa’dan, Kaş’a kadar 913 mahalle muhtarlarıyla STK örgütleriyle birlikte Antalya’yı yönetmeye devam ettiklerini belirten Böcek.  “Bugüne kadar Demre için çivi çakan herkesten Allah razı olsun dedik ve yolumuza devam ettik. Günü ve dönemi kurtarmak için projeler yapmadık. Hep gelecekle ilgili yapılabilecekleri yaptık. Şimdi inşallah Cumhuriyetimizin 2. Yüzyılında 14 Mayıs’ta seçimlerimiz var. Herkes aklıselim davranacaktır. Hepimizin daha özgür, daha aydınlık, daha mutlu, huzurlu, üreticimizin, esnafımızın, turizmcimizin, kadınlarımızın yüzünün güldüğü, gençlerimizin geleceğe umutla baktığı güzel günler umut ediyoruz. O zaman bizi kimse tutamaz” diye konuştu.

BAŞKAN BÖCEK’E TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Muhittin Böcek’i bir kez daha Demre’de ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade ederek konuşmasına başlayan Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya da, 1.6 trilyon  dolar değerindeki Noel Baba markası, şifalı suları, dünyanın en iyi 10 yürüyüş yolundan biri olan Likya Yolu’nun en güzel etabına sahip olan Demre’nin kabuğunu kırmaya çalıştığını söyledi. Başkan Kocakaya Demre’ye katkılarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür ederek, “Başkanımız ile Demre’yi tarım ve turizmde dünyaya daha iyi pazarlamak gayreti içerisinde olduklarını belirtti.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: