Antalya
25.01.2023
A
GÜNDEM , SPOR
5 ayrılık daha
5 ayrılık daha

Ara transferde 3 takviye yapıp 3 oyuncuyla yollarını ayıran Antalyaspor’da, 5 futbolcunun daha gönderilmesi planlanıyor. Teklifler alan Haji Wright’ın yanı sıra Sinan Gümüş, Luyindama, Admir Mehmedi ve Hakan Özmert ile yollar ayrılacak

 

Ara transferde yaptığı takviyelerle dikkat çeken Antalyaspor, bir yandan alacağı futbolcuları belirlemeye çalışırken, diğer taraftan kadrodaki şişkinliği azaltmak için bazı isimlerle yollarını ayırmayı planlıyor. Bugüne kadar Doğukan Sinik’i kiralayıp Hilton Leite ve Erdal Rakip’i renklerine bağlayan kırmızı-beyazlı takım, bir stoper ve bir golcü takviyesi daha yapmayı planlıyor. Kırmızı-beyazlı ekipte Gökdeniz Bayrakdar Bordumspor’a, Erkan Eyibil Gençlerbirliği’ne, Soner Aydoğdu da Samsunspor’a gönderilmişti.

HAJİ’NİN SATIŞI BEKLENİYOR

Transferin gözde ismi Haji Wright’ın durumunun netlik kazanmasını bekleyen Antalyaspor Yönetimi, ABD’li golcünün takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakıyor. 24 yaşındaki futbolcunun satılması halinde, bu transferden elde edilecek gelirle transfer yapmaya hazırlanan yönetim, en az bir golcü ve bir stoper transferi daha yapmak istiyor. Kadroda yaşanan oyuncu enflasyonunu azaltmak isteyen kırmızı-beyazlı takım Haji Wright ile birlikte 5 futbolcuyu göndermek istiyor.

4 İSİM DAHA GİDECEK

Haji Wright ile birlikte formsuz olan ve sürekli sakatlık sorunu yaşayan en az 4 futbolcuyla daha yolları ayırmak isteyen Antalyaspor, sözleşmeleri devam eden bu futbolcularla anlaşma zemini arayacak. Yetkililer, beklenen performansı sergileyemeyen ve sakatlık problemi ile boğuşan Admir Mehmedi, Sinan Gümüş, Christian Luyinhdama ve son haftalarda teknik ekip tarafından kadroya alınmayan kaptan Hakan Özmert ile yolların ayrılmasını planlıyor. Luyindama’nın kendisine kulüp aramaya başladığı, diğer oyuncularla ilgili henüz somut gelişmenin olmadığı öğrenildi.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: