Antalya
24.01.2023
A
GÜNDEM , YEREL YÖNETİM
Uysal. Herkese eşit hizmet veriyoruz
Uysal. Herkese eşit hizmet veriyoruz

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Konut Görevlileri ve Kaloriferciler Sendikası Antalya İl Temsilciliği’nin toplantısına konuk oldu. Uysal burada yaptığı konuşmada belediyenin tüm hizmetlerinin eşitlikçi ve herkese yönelik olduğunu belirttti.

 

Merkezi Ankara olmak üzere 2015 yılında kurulan Konut Görevlileri ve Kaloriferciler Sendikası (Konut-Sen) Antalya İl Temsilciliği, Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezlerinde (ASSİM) toplandı. Toplantıya CHP Antalya Milletvekili Rafet Zeybek ile Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal konuk oldu. Başkan Uysal, burada yaptığı konuşmada, konut görevlilerinin emeklerinin çok değerli olduğunu, Konut-Sen’in verdiği mücadelenin bu emeğin topluma kabul ettirilmesi, mesleğin sınırlarının ve çerçevesinin belirlenmesi anlamında önemli olduğunun altını çizdi.

YA HERKESE, YA HİÇ KİMSEYE

 Başkan Uysal,  sözlerini şöyle sürdürdü. “Bizler, sizlere bu mücadelede ne katkı koyabilirsek buradayız. Bu toplumun sağlığı için gerekli. Bu şehrimizin yaşam kalitesi için gerekli. Bu insanlarımızıneşitlikçi, toplumcu dünyayı doğru anlayan bir şekilde yakalanabilmesi için gerekli. Bu gelecek kuşaklarımızın doğru yetişmesi için gerekli. Bu çerçevede Muratpaşa’da belediyenin hayata geçirdiği tüm projeler  eşitlikçi ve tüm toplum kesimlerine yöneliktir. Bizim belli bir sınıfa hizmetimiz yoktur. Ya herkese ya hiç kimseye” dedi. DHA

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: