Antalya
24.01.2023
A
GÜNDEM , YEREL YÖNETİM-BÜROKRASİ
Hayatpark'a nikah salonu
Hayatpark'a nikah salonu

Konyaaltı Belediyesinin HayatPark’ta yapımını tamamladığı Kültür Merkezi ve Nikah Salonu, kıyılan ilk nikahla birlikte kapılarını hizmete açtı.

Konyaaltı Belediyesi’nin HayatPark içerisinde yapımını tamamladığı Kültür Merkezi ve Nikah Salonu, ilk misafirlerini ağırladı. Kıyılan nikahla kapılarını hizmete açan salon, 105 kişilik kapasiteye sahip. İki adet gelin-damat odası bulunan salon, aynı zamanda açık ve kapalı alanlara da sahip.Nikahları kıyılan Hanife Uysal ve Yener Üstün çifti, yaşadığı mutluluğu yakınlarıyla paylaşırken, Konyaaltı Belediyesine teşekkür etmeyi de unutmadı. Konyaaltı’nın böyle bir binaya ihtiyacı olduğunu kaydeden Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, nikah salonunun Konyaaltı’na hayırlı olmasını diledi. Çiçeği burnundaki yeni evli çifti de tebrik eden Başkan Esen, “Salonun yerini özellikle HayatPark olarak belirledik. İnsanların böyle güzel bir ortamda hayatlarını birleştirmelerini istedik” dedi.

NİKAH SALONUNA TAM NOT

Kıyılan ilk nikahlahizmet vermeye başlayan Konyaaltı Belediyesi Kültür Merkezi ve Nikah Salonu, vatandaşlardan tam not aldı. Nikah için salonda bulunan ve evlenecek çiftin akrabası olan Pınar Sarıtaşsalonun çok güzel olduğunu belirterek, “Biz çok beğendik. Yeri de çok iyi. Etrafta yeşillik ve ağaç olması nikahtan sonra fotoğraf çekimi yapılabilecek. Bu çok iyi düşünülmüş. Salon da çok güzel görünüyor. Teşekkür ederiz” dedi. Salonda ilk nikahları kıyılan Hanife Uysal ve Yener Üstün çifti de salonu beğendiğini belirtti. Gelin Hanife Uysal, “Öncelikle mekan çok güzel. HayatPark’ta böyle bir şey düşünmeleri çok güzel. Çok heyecanlıydık. Sağ olsun Konyaaltı Belediyesi çok yardımcı oldu bize destekleriyle. Çok mutluyuz. Birbirimizi çok seviyoruz. Burada taçlandırmak da güzel oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi. Damat Yener Üstün ise, “İlk olarak burada bizim nikahımızın kıyılması bizim için de bir onur. Konyaaltı Belediyesine teşekkür ediyoruz. Gerçekten güzel bir alan ve ortam yaratmışlar. Biz de birbirini seven bir çift olarak birlikteliğimizi burada sizlerle birlikte tamama erdirmenin bir onurunu yaşıyoruz. Teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. HABER MERKEZİ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: