Antalya
13.01.2023
A
SPOR
Güray kaldı, Haji gidiyor
Güray kaldı, Haji gidiyor

Haji Wright için hergün yeni bir teklif geliyor. Galatasaray’ın 4 Milyon Euro ve 3 futbolcu teklifini az bulan Antalyaspor, diğer takımların teklifini değerlendiriyor. Galatasaray’ın istediği Güray Vural’ı ise Nuri Şahin bırakmadı

 

Ara transferin başlaması ile birlikte Antalyaspor’da hareketli saatler yaşanıyor. Transferin gözde ismi Haji Wright’a, Galatasaray’ın ardından Fenerbahçe de talip oldu. Yurtdışından çok sayıda teklif alan ABD’li futbolcu için 10 Milyon Euro’luk bonservis bedelleri konuşuluyor. Galatasaray’ın 4 Milyon Euro ve 3 futbol teklifi Antalyaspor tarafından yeterli bulunmadı. Fenerbahçe’nin ise resmi teklifini henüz sunmadığı ve 7 Milyon Euro’luk bir teklif hazırladığı öğrenildi. İngiltere, İtalya ve Rusya’dan 10 Milyon Euro’ya varan teklifler alan 24 yaşındaki futbolcu için daha yüksek bir teklifin gelebileceği konuşuluyor.

NURİ, GÜRAY’I BIRAKMADI

Bu arada Galatasaray’ın transfer etmek istediği Güray Vural, Antalyaspor’da kaldı. Güray’a karşılık Emre Taşdemir ve 300 Bin Euro para teklifinde bulunan sarı-kırmızılı kulübe Antalyaspor olumsuz yanıt verdi. Futbol Sorumlusu Nuri Şahin’in bu transfere karşı çıktığı ve Güray’ın yerini doldurmanın olmadığı için transfere karşı çıktığı belirtildi. Galatasaray’ın, Antalyaspor’dan olumsuz yanıt aldıktan sonra Sivasspor’un sol beki Uğur Çiftçi’ye teklifte bulunduğu öğrenildi.

FENER, BÜNYAMİN’İ SORDU

Bu arada sağ bek sıkıntısı yaşayan Fenerbahçe’nin Antalyaspor’dan Bünyamin Balcı’nın  fiyatını sorduğu öğrenildi. Antalyaspor’un henüz doğrulamadığı bu teklif Fenerbahçe tarafındanr iddia edildi. Sarı-lacivertlilerin, Bünyamin Balcı karşılığında bir miktar para ve Serdar Dursun’u tektlif ettiği öğrenildi.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: