Antalya
24.11.2022
A
GÜNDEM , EKONOMİ
Growtech kapılarını açtı
Growtech kapılarını açtı

Growtech Eurasia 21. Tarım Fuarı, ANFAŞ Fuar Merkezi’nde açıldı. 27 ülkeden 571 firma yer aldığı fuarda, Almanya ve Hollanda ilk kez milli katılımcı oldu. Fuar Genel Direktörü Engin Er, Growtech Eurasia’da en son teknoloji ürünlerinbeğeniye sunulduğunu söyledi.

Bu yıl 21’incisi yapılan Growtech Eurasia Tarım Fuarı, ANFAŞ Fuar alanında kapılarını açtı. 27 ülkeden 571 firmanın katıldığı fuar, 60 bin metrekarelik alanda ziyaretçilerini ağırlıyor. 'Sera ve Teknolojileri Sulama Sistemleri ve Teknolojileri', 'Tohumculuk', 'Bitki Besleme' ve 'Bitki Koruma' ürün gruplarına sahip katılımcıları ağırlayan fuar 26 Kasım'da sona erecek.

TARIMDAKİ SON TEKNOLOJİLER

Fuara ilginin çok yüksek olduğunu belirten Growtech Genel Direktörü Engin Er, katılımcıların en son ürün ve teknolojilerini uluslararası tarım profesyonelleri ile buluşturduğunu belirtti. Almanya ve Fransa’nın ilk kez milli katılımcı olduğunu belirten Er, “Bu 2 ülke ile birlikte Hollanda, İspanya, Fransa, Çin ve Güney Kore milli katılımla pavilyon kurdu. Fuara Ortadoğu ülkelerinin ilgisi de oldukça yoğun oldu. Tarıma dair en son teknolojik gelişmelerin tanıtıldığı fuarda, tarım ve tarım teknolojileri üzerine sohbet toplantıları da düzenleniyor.” dedi.

 

5 AYRI HOLDE STANT AÇILDI

ANFAŞ Fuar alanı ve bahçeye kurulan 2 dev çadırda sergilenen ürünleri inceleyen davetliler, özellikle yeni çıkan ürünlere yoğun ilgi gösteriyor. Antalya’dan çok sayıda firmanın stant açtığı fuarda yapılan iş bağlantıları ve ikili görüşmelerin önümüzdeki günlerde tarım ihracatına hareketlilik kazandırması bekleniyor. 5 ayrı holde tanıtımı yapılan ürünleri inceleyen davetliler, görevlilerden bilgi alıp broşür toplamayı da ihmal etmedi.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: