Antalya
22.11.2022
A
GÜNDEM , EĞİTİM
Okul bahçesinde inşaat
Okul bahçesinde inşaat

Döşemealtı ilçesinde bir okulun bahçesine yapımına başlanan ana sınıfı inşaatı, ilginç görüntülere sahne oluyor. İş makinelerinin arasından dersliklerine gitmeye çalışan öğrencilerin durumunu gören veliler, tedbir alınmamasına tepki gösteriyor.

 

Döşemealtı  Yeniköy Mahallesi İlkokulu ve Ortaokulu bahçesinde yapımına başlanan ana sınıfı inşaatı ilginç görüntüler oluşturuyor. Antalya Valiliği Yatırım İzleme Ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde ihalesi yapılan 4 derslikli ana sınıfının inşaat çalışmaları başladı.

TATİL DÖNÜŞÜ ŞOK

Dokuz günlük ara sömestr döneminin bitişiyle birlikte okullarına dönen öğrenciler ve veliler, bahçede gördükleri manzara karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadı. Devasa iş makinelerinin okul bahçesindeki inşaat çalışmaları devam ederken öğrencilerin iş makinelerinin arasından ve inşaat sahasından dersliklerine gitme çabası objektiflere yansıdı. Öğrenci velileri, olası kaza yaşanmaması yetkililere çağrı yapıp, iş makineleriyle ilgili gerekli tedbirlerin alınmasını istedi. DHA

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: