Antalya
17.11.2022
A
GÜNDEM , POLİTİKA
AKP, Manavgat’ı unuttu
AKP, Manavgat’ı unuttu

İyi Parti Manavgat İlçe Başkanı Hüseyin Ergen, Manavgat’ın en büyük sorunlarından biri haline gelen ve her dönem AKP’nin seçim propagandası haline gelen Devlet Hastanesi’nin sağlık yatırımları içerisine alınmamasına tepki gösterdi.

 Başkan Ergen, "Manavgat ilçemizin en büyük sorunlarından biri, bir türlü yapılamayan, her dönüm AKP hükümeti tarafından siyasi reklam aracı olarak kullanılan Manavgat Devlet Hastanesi. AKP Manavgat İlçe Başkanı, Nisan ayında eline aldığı 3D çizimler ile şov yapmış, fakat hastanenin ne zaman yapılacağı hakkında herhangi net bir açıklama yapamamıştı. Hatta açıklamasında ağzını doldura doldura '5 yıldızlı turizm tesislerine eş değer projesi tamamlanmak üzere olan yeni hastanemizde her şey son sistem teknoloji ile donatılacaktır' diyerek bizler de dahil olmak üzere bütün Manavgatlı hemşerilerimizi heyecanlandırmıştı. Peki Nisan ayından bugüne kadar neler oldu" diye konuştu.

MANAVGAT'IN ADI BİLE GEÇMİYOR

Nisandan beri AKP'den ses çıkmadığını söyleyen Ergen, "Manavgat Devlet Hastanesi yine eski yerinde, yine sancılar devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde AKP Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş’ın gazetelere manşet olan ‘Sağlık yatırımları devam ediyor’ başlıklı haberlerini okudum. Hatta gözümden kaçmış olabilir diye tekrar tekrar okudum. Müjdelenen sağlık yatırımlarının içerisinde Manavgat Devlet Hastanesi’nin adı geçmiyor. Yaklaşık 10 yıldır seçim malzemesi haline getirilen hastanenin esamesi bile okunmuyor" diye konuştu. Engin KORKMAZ

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: