Antalya
30.09.2022
A
GÜNDEM , POLİTİKA
MHP Kepez İlçede görev dağılımı yapıldı
MHP Kepez İlçede görev dağılımı yapıldı

Bir ay önce göreve seçilen Servet Ersoy yönetimindeki MHP Kepez İlçe Teşkilatı’nin yönetim kurulu üyeleri arasında görev dağılımı yapıldı. Ersoy, önümüzdeki seçimlerde "2023 Lider Ülke Türkiye" hedefine ulaşacaklarını söyledi.

MHP Kepez İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu'nun görev dağılımı gerçekleştirildi. Kendisi gibi genç bir ekiple yola çıkan İlçe Başkanı Servet Ersoy, göreve geldiğinden bu yana vatandaşların gösterdikleri teveccühten memnun olduklarını, 1 ayı aşkın süredir teşkilata ziyaretlerin azalmadan devam ettiğini kaydetti. Ersoy, “Kepez’deki esnaf ziyaretlerine, halkımızın davet ettiği düğün, nişan, asker eğlencesi gibi etkinliklere de yoğun bir şekilde katılım sağlıyoruz. Biliyor ve inanıyoruz ki önümüzdeki seçimlerde 2023 Lider Ülke Türkiye hedefimize ulaşacağız” dedi.

24 AĞUSTOS’TA ATANDI

Eski başkan Mehmet Seyyar’ın görevden azlini istemesi üzerine 24 Ağustos’ta Genel Başkan Devlet Bahçeli tarafından Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kepez İlçe Başkanlığı görevine atanan Servet Ersoy, çalışmalara hızlı başladı. Geçtiğimiz günlerde Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ile AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar’ın da ziyaret ettiği Ersoy, yoğun bir ziyaretçi trafiği yaşarken bir taraftan da kendisi ziyaretler gerçekleştirerek davet edildikleri düğün, nişan, asker eğlencesi gibi etkinliklere de katılım sağlıyor. Göreve geldikten kısa süre içerisinde ilk mahalle toplantısını da gerçekleştiren Ersoy, 2023 Lider Ülke Türkiye hedefine ulaşmak için aralıksız çalıştıklarının altını çizdi.

.

YORULMADAN ÇALIŞACAĞIZ

2023 seçimlerinin çok önemli olduğunun altını çizen Ersoy, “Önümüzde çok önemli bir seçim var. 2023 Lider Ülke Türkiye sloganı ile başladığımız bu seçim çalışmaları ile alakalı olarak önceliklerimiz çalmadık kapı, sıkmadık el, kazanmadık gönül kalmayacak şekilde 600 bin nüfuslu 54 ilden büyük 68 mahalleden oluşan Kepez’de partimizi ve Cumhur ittifakını hak ettiği yere getirmek, Genel Başkanımızın ve partimizin ortaya koyduğu projenin gerçekleşmesini sağlamak. Bu konuda sorumluluk alanımızda durmadan ve yorulmadan çalışacağız. Teşkilatımız ile beraber muhtarlarımıza, okullarımıza, kamu kurumlarına ziyaretler gerçekleştiriyoruz ve bu ziyaretlerimize durmadan devam edeceğiz. Yoğun mesailerine rağmen çoğu zaman bizlerin yanında yer alan İl Başkanımız Hilmi Durgun ve Antalya Milletvekilimiz, MYK Üyemiz Abdurrahman Başkan bey ile beraber kalabalık bir ziyaret süreci sürdürüyoruz” diye konuştu.

MAHALLE TOPLANTILARI SÜRÜYOR

Göreve geldikten sonra ilk mahalle toplantısını gerçekleştirdiklerini de hatırlatan Ersoy, sözlerini şöyle sürdürdü:  “İlkini gerçekleştirdiğimiz mahalle toplantısında görmüş olduğumuz yoğun katılım ve coşkunun tüm mahallelerde yaşanması için planlamaları yaptık ve çalışmalara başladık. Bununla birlikte esnaf ziyaretlerimiz, halkımızın davet ettiği düğün, nişan, asker eğlencesi gibi etkinliklere de yoğun bir şekilde katılım sağlıyoruz. Biliyor ve inanıyoruz ki önümüzdeki seçimlerde 2023 Lider Ülke Türkiye hedefimize ulaşacağız. Murat ŞENTÜRK

KUTU KUTU KUTU

MHP KEPEZ İLÇE YÖNETİM KURULU

Servet Ersoy (Başkan) Ali Parlar(İlçe Sekreteri), Beytullah Kınay (Teşkilat İşlerinden Sorumlu İlçe Bşk.Yrd.), Bayram Utkan Yaman (Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu İlçe Bşk.Yrd.), Yücel Ayçiçek (ilçe Muhasibi), Hasan Urlu(Sosyal Politikalar Ve Faaliyetlerden Sorumlu İlçe Bşk.Yrd.), Haydar Ergün (Mesleki ve STK İlişkilerinden Sorumlu İlçe Bşk.Yrd.),Hüseyin Yıldız(Medya, Tanıtım Ve Halkla İlişkilerden Sorumlu İlçe Bşk.Yrd.), Mehmet Aksoy(Muhtarlardan Sorumlu İlçe Bşk.Yrd.), Mehmet Aksu(Yerel Yönetimlerden Sorumlu İlçe Bşk.Yrd.), Özkan Özer(İlçe İdari Amiri), Mustafa Mermerkaya (Sosyal ve Siyasi Protokolden Sorumlu İlçe Bşk.Yrd.), Ahmet Avcı (Teknik ve İdari İşlerden Sorumlu İlçe Bşk.Yrd.)

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: