Antalya
30.09.2022
A
GÜNDEM , EKONOMİ
Hüseyin Kökel, "Mavi" dedi
Hüseyin Kökel, "Mavi" dedi

ATSO 1. Grup Bitkisel Üretim Faaliyetleri ve Destekleyici Hizmetler bünyesinde yer alan Özduygu Çiçekçilik İşletme Sahibi Hüseyin Kökel, yarın yapılacak ATSO seçimlerinde Ali Bahar’ın “Mavi Liste”sinden seçime girme kararı aldı.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine 1 gün kala komiteler için adaylık açıklamaları devam ediyor. Özduygu Çiçekçilik’in sahibi Hüseyin Kökel, ATSO 1. Grup Bitkisel Üretim Faaliyetleri ve Destekleyici Hizmetler Komitesi üye adaylığını Paşa Bey Restoran'da düzenlediği toplantı ile açıkladı. Antalya Orgazine Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Ali Bahar’ın “Mavi Listesi”nden seçime girme kararı alan Kökel,  ATSO’yu birlikte yönetmek için bu kararı verdiğini söyledi.

RAHAT BİR NEFES ALACAĞIZ

Kökel'in adaylık açıklamasına ATSO Başkan Adayı Ali Bahar, 1. Grup Meslek Komitesi üye adayları, Serap Kocaoğlu, Aydın Doğrular, İbrahim Uğur Şahin ve Antalya'da çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren iş insanları katıldı. Adaylık açıklamasında kendisini yalnız bırakmayan Ali Bahar ve davetlilere teşekkür eden Kökel,  "Bu seçimlerde birlikte yönetmek için başkan adayımız Ali Bahar'ı destekleyeceğiz. İnanıyorum ki bu güne kadar çözülemeyen sorunlarımız artık çözüme kavuşacak ve rahat bir nefes alacağız." dedi.

GÜZEL BİR GELECEK İÇİN

Yemekte çiçekçilere ve meslek komitesi adaylarına seslenen Bahar ise şunları söyledi: "Biz Organize Sanayi Bölgesinde birçok projeyi hayata geçirdik. Eğitime çok önem verdik. Teknoparklar, dış ticaret istihbarat merkezlerimiz ve saymakla bitiremeyeceğim birçok hizmet ve inovatif işler yaptık.  ATSO başkanı olunca Organize Sanayi Bölgesindeki başkanlık bitmiyor. 2 tane kızıl elmayı tutacağız elimizde. Organize Sanayi Bölgesinde iken tek kanatlı melek şimdi ATSO’yu da alınca çift kanatlı melek olacağız. Bizim rengimizi biliyorsunuz mavi ve bu mavinin şehre çok ciddi bir değişim getirmesini istiyoruz. Ben ve ekibim sorumluluk bilinci içerisinde ATSO'yu birlikte yöneteceğiz. Şimdiden güzel bir geleceğe hazır olsun Antalya. Çünkü şehrimizin her yerine çözümlerimizle dokunacağız" Mehmet DOĞAN

 

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: