Antalya
30.09.2022
A
GÜNDEM , EKONOMİ
“Birlikten Güçlü Ticarete” dediler KIRMIZIDA BİRLEŞTİLER!
“Birlikten Güçlü Ticarete” dediler   KIRMIZIDA BİRLEŞTİLER!

Araç Kiralamacıları Konfederasyonu’nun (AKKON) yaptığı çağrı üzerine Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) yetkilileri ile Araç Kiralama Kuruluşları Derneği (AKKDER) temsilcileri bir araya geldi. Yapılan toplantıda, mevcut Başkan Davut Çetin’in ‘Kırmızı Liste’sinden seçime girme kararı alındı.

Araç Kiralamacıları Konfederasyonu (AKKON) Antalya il Başkanı Vural Bilgili’nin ev sahipliğini yaptığı kahvaltılı istişare toplantısında, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) yetkilileri ile Araç Kiralama Kuruluşları Derneği (AKKDER) temsilcileri bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.  Toplantıda, 1 Ekim’de yapılacak Antalya Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde hangi başkan adayının listesine destek verileceği konusu da masaya yatırıldı. Toplantı sonucunda için ATSO 46. Grup Taşıt Kiralama ve İlgili Hizmetler Meslek Komitesi’nde mevcut Başkan Davut Çetin’in “kırmızı liste”sinde bir araya gelme kararı alındı.

BİLGİLİ: ÇAĞIRIMIZ KARŞILIK BULDU

AKKON Antalya İl Başkanı Vural Bilgili yaptığı açıklamada sektörün birçok konuda sıkıntısının olduğunu bu sıkıntıları aşabilmek için Antalya'da faaliyet gösteren, AKKDER ile işbirliği içerisinde olmaları gerektiğini vurguladı. Yaptığı çağırıya olumlu yanıt almaktan dolayı büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Vural, "AKKDER yöneticisi arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Artık sorunlarımızın aşılmasında daha güçlü hareket edebileceğiz." şeklinde konuştu.

Araç Kiralamacıları Konfederasyonu (AKKON) Antalya il Başkanı Vural Bilgili’nin ev sahipliğini yaptığı kahvaltılı istişare toplantısında, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) yetkilileri ile Araç Kiralama Kuruluşları Derneği (AKKDER) temsilcileri bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.  Toplantıda, 1 Ekim’de yapılacak Antalya Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde hangi başkan adayının listesine destek verileceği konusu da masaya yatırıldı. Toplantı sonucunda için ATSO 46. Grup Taşıt Kiralama ve İlgili Hizmetler Meslek Komitesi’nde mevcut Başkan Davut Çetin’in “kırmızı liste”sinde bir araya gelme kararı alındı.Araç Kiralamacıları Konfederasyonu’nun (AKKON) tarafından düzenlenen kahvaltılı toplantıya çok sayıda sektör temsilcisinin yanı sıra Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Cebrail Odak, Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mızrab Cihangir Deniz, 46. Grup Araç Kiralama Meslek Komite üyesi ATSO Meclis Üyesi Niyazi Şahin AKKDER yönetim kurulu üyelerinden Ahmet Ayvazoğlu katıldı.

BİLGİLİ: ÇAĞIRIMIZ KARŞILIK BULDU

AKKON Antalya İl Başkanı Vural Bilgili yaptığı açıklamada sektörün birçok konuda sıkıntısının olduğun bu sıkıntıları aşabilmek için Antalya'da faaliyet gösteren, AKKDER ile işbirliği içerisinde olmaları gerektiğini vurguladı. Yaptığı çağırıya olumlu yanıt almaktan dolayı büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Vural, " AKKDER yöneticisi arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Artık sorunlarımızın aşılmasında daha güçlü hareket edebileceğiz." şeklinde konuştu.

ŞAHİN: DUYARSIZ KALAMAZDIK

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası 46. Grup Araç Kiralama Meslek Komite üyesi ATSO Meclis Üyesi Niyazi Şahin ise "AKKON İl Başkanımız Vural Bilgili'nin çağırısına duyarsız kalamazdık. Bundan böyle sorunlarımızın çözümünde birlikte hareket edeceğiz. Bu anlamda yarın gerçekleştirilecek ATSO seçimlerinde ‘Kırmızı’ dedik. Bu birlik ve beraberliğin etmenin bir örneği olacak" dedi.  

BİLGİLENDİRME YAPILDI

Ayrıca toplantıya davet edilen Antalya İl Emniyet Kimlik Bildirim Asayiş Komiseri Sinan Türkoğlu ve Kiralık Araç Bildirim Sistemi (KABİS) memurları çeşitli konularda bilgi verdiler ve soru cevap nitelinde üyeleri aydınlattılar.  Mehmet DOĞAN

 

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: