Antalya
20.09.2022
A
GÜNDEM , YAŞAM
Gazeteciler stres attı
Gazeteciler stres attı

Antalya Gazeteciler Cemiyeti  Başkanı İdris Taş ve Yönetim Kurulu’nun öncülüğünde düzenlenen tekne turunda kentin turistik ilçelerinden Kemer’de bir araya gelen gazeteciler, deniz ve güneşin tadını çıkardı.

 Yoğun tempoyla çalışan gazetecilerin stres atmalarına yönelik gerçekleştirdiği etkinlik Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun ev sahipliğinde yapıldtı.  Etkinliğe katılan gazeteciler hem manzaranın tadını çıkardı hem de Akdeniz’in serin sularında denize girdi. Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir ve beraberindeki Konyalı gazeteci heyeti de gezide Antalyalı gazetecilerin konuğu oldu.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Kemer Marina’dan tekne ile denize açılarak başlayan ve gün boyu süren gezide gazeteciler, Phaselis Koyu, Cennet Koyu ve Alacasu Koyu başta olmak üzere turistik ilçenin yeşil ve maviyi kucaklayan kıyılarında keyifli bir gün geçirdi. Gezi boyunca Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül de gazetecileri yalnız bırakmadı. Gül, “Bu tür iş birliklerini çok önemsiyoruz. Stresli bir işi ifa eden gazeteci dostlarımızın her zaman yanındayız.” diye konuştu.

ZOR BİR MESLEK YAPIYORUZ

Üyeleri için gece gündüz çalışmaya, projeler üretmeye devam ettiklerini belirten AGC Başkanı İdris Taş, “Bizim için asıl olan mesleki kazanımların takipçisi olmaktır. Bunun yanı sıra üyelerimizin kişisel gelişimleri ve mutlulukları da çok önemli. Zor bir mesleği icra eden, hem bedensel hem de zihinsel olarak yorulan meslektaşlarımızın bu tür etkinliklerde yüzlerinin güldüğünü, bir anlığına da olsa yoğun tempodan sıyrıldıklarını görmek bizleri mutlu ediyor.” dedi. HABER MERKEZİ

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: