Antalya
17.09.2022
A
GÜNDEM , YEREL YÖNETİM
Hobifest 2022 heyecanı başladı
Hobifest 2022 heyecanı başladı

 ANTALYA Büyükşehir Belediyesi tarafından 17- 18 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan hobi festivali 'HobiFest 2022' heyecanı mobil kortej ile başladı. Nostaljik araçlar, motosikletler ve off-road araçlarından oluşan kortej, Antalya sokaklarında renkli görüntüler oluşturdu.

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin hobi meraklılarını bir araya getirdiği HobiFest 2022, 17 Eylül'de başlıyor. 70'e yakın hobi kulübünün katılacağı festival öncesi düzenlenen mobil kortej geçişi renkli görüntüler oluşturdu.Büyükşehir Belediye Bandosu eşliğinde Atatürk Kültür Merkezi (AKM) önünden başlayan korteje klasik araçlar, motosiklet, off-road araçları ve hobi kulüpleri katıldı. Muratpaşa, Kepez ve Konyaaltı caddelerini dolaşan korteje vatandaşlar da alkışlarla destek verdi.

BİRBİRİNDEN RENKLİ ETKİNLİKLER

 Bugün Cam Piramit alanında gerçekleştirilecek HobiFest 2022'e motosiklet kulüpleri, off-road doğa ve spor kulüpleri, bisiklet dernekleri, klasik otomobil kulüpleri, enduro motosiklet kulüpleri, drone kulüpleri, fotoğraf kulüpleri, kamp ve karavan kulüpleri, satranç kulüpleri, model iş makinaları topluluğu, zeka oyunları gibi çeşitli kulüp ve dernekler katılacak. HobiFest 2022 kapsamında Beach Park Off-Road gösteri alanında yapılacak off-road yarışları ve motosiklet gösterileri nefes kesecek. Motosiklet kulüplerinin gerçekleştireceği etkinliklerde ise çocuklar için ücretsiz ATV ve motosiklet sürüş eğitimleri olacak. Festivalde satranç turnuvası, izcilik etkinlikleri, drone yarışları, en yavaş motosiklet sürme yarışı, paramötör ve mikrolight gösterileri, mangala turnuvası, nostalji araç sergisi, motosiklet akrobasi gösterileri gibi birbirinden renkli gösteriler yer alacak. DHA

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: