Antalya
08.09.2022
A
GÜNDEM , SPOR
Kaptandan özeleştiri
Kaptandan özeleştiri

Birlikte hareket edip mücadele ettikleri zaman yenemeyecekleri takımın olmadığını belirten Hakan Özmert, “Bazı şeyleri tekrar hatırlamamız gerekiyor. Bir çıkışa ihtiyacımız var ve bunu en kısa sürede yapacağız.” dedi

Antalyaspor Takım Kaptanı Hakan Özmert, son haftalarda alınan kötü sonuçların üzücü olduğunu ancak en kısa sürede toparlanacaklarını söyledi. 5-2 kazanılan Trabzonspor maçının ardından gelen 5-2’lik Gaziantep Futbol Kulübü ve 2-0’lık Kasımpaşa yenilgilerinin kendilerine yakışmadığını söyleyen 37 yaşındaki futbolcu, futbolda böyle sonuçların olduğunu ve iyi takımların bunun üstesinden gelebileceğini söyledi.

ÇIKIŞA İHTİYAÇ VAR

Aynı ekiple büyük başarılara imza attıklarını ve bunu tekrarlayabilecek kapasitelerinin olduğunu belirten Hakan Özmert, “Biz iyi bir takımız ve iyi de olacağız. Bir arada oynayıp birlikte mücadele ettiğimiz zaman yenemeyeceğimiz hiçbir takım yok. Bunu da çok iyi biliyoruz. Bazı şeyleri tekrar hatırlamamız lazım. Şu anda sadece bir çıkışa ihtiyacımız var. En kısa sürede galibiyet elde edip taraftarımıza alıştırdığımız başarıları tekrar yaşatmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: